ГоловнаТехноПадіння попиту на електорнику може призвести до консервації виробництва у Китаї

Падіння попиту на електорнику може призвести до консервації виробництва у Китаї

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Падіння виробництва напівпровідників у квартальному обчисленні зафіксовано у КНР уперше з докоподібного 2019 року. Найбільший спад спостерігався у березні.

Подробиці

Основні причини – пом’якшення попиту на «розумну» електроніку та нездатність низки підприємств відновити виробничий цикл у повному обсязі, інформує Національне бюро статистики Піднебесної.

Обвал у сегменті інтегральних мікросхем за підсумками січня-березня становив 4,2%. Зазначений результат – найгірший з I триместру 2019-го, зазначається у доповіді.

Основний внесок у гнітючу статистику внесла влада Шанхая, яка закрила регіон на 30-денний карантин через черговий спалах КОВІД-19.

Керівництво ключових китайських корпорацій минулого тижня висловило занепокоєння через розрив ланцюга постачання. Проблеми виникли через плани влади низки регіонів КНР посилити профілактику КОВІД-19. Серед тих, хто оголосив про відповідні наміри – влада Куньшаня і Чженчжоу, на території яких розгорнуті потужності найбільшої у світі фабрики Apple зі збирання айфонів, наголошується в тематичній статті агентства Bloomberg.

Продовження карантинних обмежень у Шанхаї змусить керівництво більшості китайських технологічних заводів ухвалити рішення про консервацію виробництва ближче до літа. Відповідний прогноз озвучив Річард Ю із найвищого керівництва Huawei. Втрати для економіки у разі розвитку подій за вказаним сценарієм, за словами топ-менеджера, будуть колосальними.

Офіційний Пекін відреагував на апокаліптичні прогнози економістів надсиланням урядової делегації до Шанхаю для надання допомоги місцевим фахівцям у справі якнайшвидшого реанімування застиглого виробництва чіпів та інших комплектуючих.

Стрічка новин: