Редакція

ProstoMOB – один з лідируючих інформаційних ресурсів на тему мобільних технологій в Україні. Сфера наших інтересів – смартфони, планшети, різноманітні гаджети і девайси на базі Android і iOS. Також на сайті з’являються новини зі сфер банкінгу, електромобілів, а також рейтинги і порівняння різних гаджетів. Наша команда складається зі справжніх фріків своєї справи. Щодня на сайті з’являються актуальні мобільні новини, огляди смартфонів, планшетів і програмного забезпечення до них.

Сергій Пасевич

Головний редактор. Любитель з п’ятирічним стажем роботи в різних інтернет-виданнях, що розповідають про новинки мобільної техніки    

 

 

  Александр

Олександр Пупченко

Директор з розвитку. Нерозлучний з Meizu і несамовито вірить у відродження колишньої популярності бренду      

 

Бровченко Володимир

Бровченко Володимир

Редактор рубрик “Банкінг”, “Рейтинги”, “GSM” і “Електромобілі”. Поціновувач всього старого і аналогового, але при цьому невпинний дослідник нових технологічних рішень.

 

Микита Образцов

Образцов Микита

Редактор рубрик “Технології” і “Військові технології”, але пише про товарні ринки, телекомунікації, блокчейн, банкінг, електрифікацію автопрому, інновації, венчурне інвестування та впровадження технологічних нововведень у різних галузях економіки.