ГоловнаТехноЕксперти розповіли, що робити з біткоіном: купувати, розпродавати або притримати

Експерти розповіли, що робити з біткоіном: купувати, розпродавати або притримати

Головною перешкодою для сходження BTC в статус безумовного лідера фінансового ринку аналітики вважають екологію ( «зростаючий вуглецевий слід від майнінгу стає все важче ігнорувати»).

Стійкість біткоіна

Екологічний фактор, на думку 93% учасників опитування, в тій чи іншій мірі буде тиснути на курс біткоіна.

Майже кожен третій експерт (31%) заявив про значний вплив «енергоємної моделі доказів». Стільки ж опитаних вважають, що вплив цього фактора буде помірним, а ще 31% аналітиків вважають, що незначним (рівне число прихильників по кожному із сценаріїв).

Понад 55% фінансистів вважають необов’язковим перехід BTC на більш екологічну модель Proof-of-Stake. Майже кожен четвертий (24%) дотримується діаметрально протилежної точки зору, а кожен п’ятий (21%) в тій чи іншій мірі розділяє аргументи і тих, і інших опонентів.

Інвестиційні дії з біткоіном: купувати, розпродавати або притримати?

Більшість опитаних (55%) переконані в доцільності покупки біткоіна прямо зараз. Кожен чотирнадцятий респондент (7%) заявив про необхідність позбуватися від BTC якомога швидше. Решта учасників дискусії (38%) пропонують не поспішати з діями і притримати биток до появи виразних курсових трендів.

Придерживать, покупать или продавать: что делать с биткоинами

Найбільш затятим прихильником точки зору про негайну покупку біткоіна автори дослідження назвали Аджая Шрестха (Ajay Shrestha) з Університету Саскачевану. Експерт безапеляційно заявив про подорожчання битка до $ 50 000 в грудні цього року і неминучості зміцнення BTC до $ 300 000 до кінця 2030 р

Пол Леві (Paul Levy) з Брайтонський школи бізнесу закликає не поспішати з активними діями.

Придерживать, покупать или продавать: что делать с биткоинами

Головним біткоіновим песимістом автори опитування назвали доцента Університету Нового Південного Уельсу Ельвіру Соджлі (Elvira Sojli), яка заявила про можливість «хвилі самогубств великих інституційних гравців» через обвал битка до сміховинних $ 100 за монету під кінець 2030 року.

Аргументи на користь зміцнення біткоіна

Обмеженість пропозиції. За словами аналітиків, майнери зможуть добути не більше 21 млн BTC (Більше не дозволить математична модель). На поточний момент в обігу перебуває 18 млн BTC, тобто ресурс для видобутку майже вичерпаний. Дефіцит буде штовхати ціни вгору.

Вплив локальних факторів впливу. Лідери громадської думки і позитивний новинний можуть спровокувати зміцнення криптовалюти (приклади – тролінг голови Tesla і комментарі керівників Apple).

Престиж і авторитет. Термін «криптовалюти» у більшості населення стійко асоціюється саме з біткоіном.

Шумиха в ЗМІ. Найменший ріст біткоіна буде супроводжуватися масованою інформаційною кампанією, як в 2017 році. Позитивні оцінки в ЗМІ будуть штовхати биток вгору.

Доступність. Будучи найпопулярнішою за капіталізацією і обсягом торгів криптовалютою планети, біткоін торгується майже на 100% криптовалютних бірж.

Підвищення рівня прийняття. Ухвалення біткоіна національними урядами (згадані раніше Сальвадор і Венесуела) тягне за собою зростання приймаючих BTC в якості оплати фірм і організацій (найбільш яскравий приклад – готовність Tesla і airBaltic продавати електрокари і авіаквитки за битки).

– Підвищений інтерес до біткоіна з боку авторитетних компаній, хедж-фондів та інших інституційних гравців неминуче провокує зростання попиту, – відзначають аналітики.

Інноваційні технологічні розробки. Є безліч пропозицій, спрямованих на усунення проблем масштабованості BTC (наприклад, SegWit і Lightning Network для прискорення транзакцій і зниження комісій). Поліпшення функціональності битка позитивно відіб’ється на його вартості.

Фактори, які відіграють проти біткоіна

Проблеми масштабованості(багато аналітиків критикують биток за «загальмованість» при проведенні транзакцій і захмарні комісії). Про це, зокрема, заявляв Ілон Маск, який рекомендував фоловерам  уникати BTC і вкладатися в набагато більш перспективну крипту.

Проблеми з майнінгом. Ускладнення процесу через майже повне вичерпання BTC (залишилося здобути лише 3 млн монет) може віднадити від видобутку битка більшість представників індустрії.

Зростання конкуренції. Криптовалютний ринок, на якому мало не щодня з’являються нові альткоіни, спонукає інвесторів «перевкладатися» з BTC в більш швидко зростаючі активи.

Загроза посилення регулювання. Влада держав починають забороняти видобуток біткоіна (Китай), виганяти з національних юрисдикцій лідерів галузі (Великобританія), обкладати інвесторів поборами, саджаючи їм на шию купу ненажерливих чинуш з дружинами і дітьми (Україна) – всі ці дії негативно позначаються як на курсі битка, так і на вартості інших діджитал-валют.

Негативний новинний фон. Комплексна атака на крипту (розмови про «міхур» біткоіна, згаданих вище заборонах національних властей, їдкі зауваження з боку лідерів думок, чутки про можливість викиду на ринок значної кількості біткоінів ) істотно впливає на ціни.

Недостатнє поширення криптовалюти і суперечки про управління видобутком. Такого роду розмови і міжусобиці здатні привести до жорстких ФОРКОМ (найяскравіший приклад – створення Bitcoin Cash (BCH) влітку 2017-го).

Список учасників дослідження і відповіді респондентів на інші питання доступні для ознайомлення тут.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

Россия представила бикалиберную РСЗО “Возрождение” на базе системы дистанционного разминирования “Земледелие”

Глава Минобороны РФ 28.02.2024 проинспектировал воензаводы в Тульской области, где ему продемонстрировали новую РСЗО "Возрождение". По словам присутствовавших, Сергей Шойгу остался доволен увиденным. Подробности Согласно открытым...

Стали известны строки поставки восьми самолетов F-35A

Сингапур решил дозаказать восемь истребителей F-35A к уже имеющимся двенадцати F-35B. Это решение выведет ВВС города-государства на новый уровень и позволит постепенно заменить устаревшие...

Анонсирован самый мощный смартфон с уникальными функциями

Не слишком известный широкой общественности бренд Infinix (Китай) презентовал на MWC 2024 свое новое творение – геймерский смартфон GT Ultra. Спикеры разработчика позиционируют устройство...