ГоловнаТехноПадіння біткоіна неминуче. Експерти назвали причини

Падіння біткоіна неминуче. Експерти назвали причини

Біткоін продовжує дешевшати, наближаючись до психологічно значимого рубежу $ 30 000. У ранкові години суботи биток втратив понад 100 доларів ($ 31571,0 на 10:41 мск; – $ 145,0 щодо закриття п’ятниці). Пробій зазначеного значення відкриє дорогу до наступного рівня опору, розташованому на позначці $ 23000, вважають в інвесткомпанії DoubleLine.

За словами голови організації Джеффрі Гундлаха, передумов до реалізації даного сценарію хоч відбавляй, від тематичних новин – до чинників технічного характеру. Головна новина останніх годин – повідомлення про повне припинення майнінгу в Китаї. Технічний фактор, про який згадав Гундлах, являє собою схематичну фігуру «голова і плечі» (ймовірний відкат котирувань вниз).

Прогноз гендиректора DoubleLine перегукується з пророцтвами одного з найщасливіших інвесторів сучасності Роберта Кіосакі (падіння нижче $ 30000 з метою на $ 24000), експертів чиказької компанії Guggenheim Partners (відкат в зону $ 15000-10000), аналітиків лондонського інвестоспільноти ADVFN (обвал в районі $ 10000-7000 в середньостроковій перспективі) і інших.

Про можливість відкату до $ 23000 говорили і фахівці Currency.com, однак імовірність такого сценарію представник криптобіржі Михайло оцінив як низьку.

Кархалев

Колега Кархалева по аналітичному цеху з групи «8848 Інвест» Віктор Першиков допускає можливість прискорення падіння битка.

Першиков

Про конкретні значеннях експерт промовчав.

Нагадаємо, що останнім часом учасники торгів перестали реагувати на коментарі Ілона Маска . Про причини ігнору докладно написано тут.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

“Поразила цель на 700 километров”: у ВСУ появилось дальнобойное оружие

В воскресенье, 25.02.2024, глава министерства по стратегическим отраслям промышленности заявил о появлении у ВСУ оружия с 700-километровой дальностью действия. Соответствующую новость озвучил глава ведомства...

Украина в 42 раза увеличила производство минометных мин

В 2023 году, в условиях полномасштабной войны с Россией, Украина значительно нарастила производство боеприпасов. Одним из ключевых достижений стало 42-кратное увеличение тиража минометных мин...

Xbox Series X без дисковода: что известно

Ближайший вариант майкрософтовской приставки Xbox Series X не получит дисковод и останется полностью цифровым. Соответствующими сведениями с общественностью поделился тематический ресурс eXputer. Подробности По данным источников...