ГоловнаТехноПадіння біткоіна неминуче. Експерти назвали причини

Падіння біткоіна неминуче. Експерти назвали причини

Біткоін продовжує дешевшати, наближаючись до психологічно значимого рубежу $ 30 000. У ранкові години суботи биток втратив понад 100 доларів ($ 31571,0 на 10:41 мск; – $ 145,0 щодо закриття п’ятниці). Пробій зазначеного значення відкриє дорогу до наступного рівня опору, розташованому на позначці $ 23000, вважають в інвесткомпанії DoubleLine.

За словами голови організації Джеффрі Гундлаха, передумов до реалізації даного сценарію хоч відбавляй, від тематичних новин – до чинників технічного характеру. Головна новина останніх годин – повідомлення про повне припинення майнінгу в Китаї. Технічний фактор, про який згадав Гундлах, являє собою схематичну фігуру «голова і плечі» (ймовірний відкат котирувань вниз).

Прогноз гендиректора DoubleLine перегукується з пророцтвами одного з найщасливіших інвесторів сучасності Роберта Кіосакі (падіння нижче $ 30000 з метою на $ 24000), експертів чиказької компанії Guggenheim Partners (відкат в зону $ 15000-10000), аналітиків лондонського інвестоспільноти ADVFN (обвал в районі $ 10000-7000 в середньостроковій перспективі) і інших.

Про можливість відкату до $ 23000 говорили і фахівці Currency.com, однак імовірність такого сценарію представник криптобіржі Михайло оцінив як низьку.

Кархалев

Колега Кархалева по аналітичному цеху з групи «8848 Інвест» Віктор Першиков допускає можливість прискорення падіння битка.

Першиков

Про конкретні значеннях експерт промовчав.

Нагадаємо, що останнім часом учасники торгів перестали реагувати на коментарі Ілона Маска . Про причини ігнору докладно написано тут.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

HyperOS доступний для застарілих смартфонів Xiaomi

Xiaomi продовжує виконання озвучених раніше зобов'язань щодо впровадження прошивки HyperOS на старі моделі пристроїв екосистеми. Подробиці HyperOS являє собою значне поліпшення порівняно з попередньою оболонкою MIUI...

Xiaomi презентувала найдешевший 100-дюймовий телевізор

"Сяомі" збагатила китайський ринок телевізорів 100-дюймовою новинкою під назвою Redmi MAX 100 2025. Подробиці Вартість апарату можна порівняти з ціною дрібніших телевізорів з екранами на 65"...

Як прискорити анімацію в смартфонах Xiaomi з HyperOS

Смартфони екосистеми "Сяомі" зі встановленою фірмовою прошивкою HyperOS можна поліпшити шляхом підвищення швидкості роботи і нарощування продуктивності. Подробиці Одним із способів оптимізації є прискорення анімації інтерфейсу....