ГоловнаТехноЄС хоче заборонити анонімні криптокошельки. До чого це призведе

ЄС хоче заборонити анонімні криптокошельки. До чого це призведе

Єврокомісія наполягає на необхідності посилення законодавства щодо анонімних учасників угод купівлі-продажу крипти і закликає до створення відомства, які б займалися регулюванням ринку цифрових валют. Про відповідній заяві ЄК повідомляє Reuters.

Подробиці

За словами журналістів, які ознайомилися з текстом документа, єврочиновники хочуть зобов’язати криптобіржі, цифрові обмінники і інших операторів здійснювати збір даних про учасників транзакцій з метою «підвищення прозорості угод» і «забезпечення повного відстеження перекладів». Дані заходи, за запевненнями авторів поправок, дозволять запобігти фінансуванню тероризму, відхід від оподаткування, відмивання коштів та інші «непристойності».

У тексті документа також міститься згадка про доцільність введення заборони на створення і обслуговування «анонімних криптогаманців».

Якщо пропозиції ЄК будуть прийняті, криптобіржі і постачальники послуг з купівлі/ продажу/обміну криптовалют будуть зобов’язані вимагати від клієнтів їхні персональні дані (прізвище з іменами і датами народження, номера т/ф, банківських карт і рахунків, і т.д.)

ЕК

відзначається в документі.

Нагадаємо, що раніше влада Великобританії не пустили в країну велику криптовалютну біржу, а уряд Китаю ввів заборону на Майнінг. Вітчизняні чиновники, в свою чергу, намагаються обкласти поборами працюють з крипті співвітчизників.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

Битва за воздушное пространство: ВСУ бьют Су-34, Россия несет потери

С начала 2024 года ВСУ сбили 11 российских истребителей Су-34. Это стало серьезным ударом по тактической авиации агрессоров. По прогнозам экспертов, ресурсы Су-34 у...

Россия начала глушить GPS-сигнал в Польше

В начале марта 2024 года над Польшей, Балтийским морем, а также частично над Германией и Швецией были зафиксированы помехи сигнала GPS. Сервис GPSJAM, отслеживающий...

Meizu 21 Pro: новый бюджетный флагман с Snapdragon 8 Gen 3 и LTPO-дисплеем

Бренд «Мейзу» обогатил китайский рынок смартфонов высшего ценового сегмента моделью Meizu 21 Pro. Презентация новинки состоялась накануне. Базовая версия без литер Pro дебютировала на...