ГоловнаТехноУ нових «розумних» годинниках Samsung з'явиться функція моніторингу цукру в крові

У нових «розумних» годинниках Samsung з’явиться функція моніторингу цукру в крові

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

“Самсунг” подумує про включення опції виміру цукру в крові в майбутню серію Galaxy Watch 7. Відповідні чутки стали надбанням громадськості після зустрічі старшого віце-президента південнокорейського техногіганта Хон Пака з учасниками консультативної ради Samsung Health, що відбулася напередодні, де обговорювалися питання моніторингу здоров’я та інтеграції ШІ в портативні девайси.

Детально

Монітор рівня цукру в крові може стати головною “родзинкою” Galaxy Watch 7. Ця опція може бути корисною для осіб з діабетом і фанатів здорового способу життя. Чутки також вказують на те, що багато інших розробників носимих пристроїв на чолі з Apple також працюють над аналогічною функцією.

Хон Пак у січні цього року натякав на можливість включення опції виміру цукру в крові в майбутні портативні аксесуари південнокорейського техногіганта. Ця технологія позиціонується як безперервна і неінвазивна, що полегшить її використання.

Наразі невідомо, чи буде монітор рівня цукру в крові доступний у всіх моделях Galaxy Watch 7 або тільки в топових версіях.

Експерти, тим часом, попереджають про потенційні складнощі Samsung з регулятивними питаннями в разі класифікації аксесуара як медичного пристрою.

Найближчий форум Samsung Unpacked анонсовано на 10.07.2024. На ньому очікується представлення більш докладних відомостей про Galaxy Watch 7 і його можливості.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: