ГоловнаТехноУкраїців, які інвестували в біткоіни, ошукали на 250 000 000 гривен

Україців, які інвестували в біткоіни, ошукали на 250 000 000 гривен

Кіберполіція зупинила діяльність фейкової криптобіржі, творці якої витягли з кишень українців понад чверть мільярда гривень. Інформацію про викриття шахраїв прес-служба відомства оприлюднила вчора.

Суть використаної аферистами схеми обману – створення клону реально працюючого цифрового майданчику і масована реклама в ЗМІ з пропозицією заробляти до 7% на добу. Від бажаючих примножити кошти вимагали початковий внесок величиною від 150 тис. грн.

Шахраї інформували доморощених інвесторів про гроші, що надходили на їх «персональні рахунки». Проблеми починалися при спробі виведення коштів: організатори злочинного співтовариства пропонували «трохи почекати». Тим же, хто продовжував наполягати, просто блокували рахунки.

Заявлена кіберполіцейських сума понесених громадянами збитків – понад ₴ 250 млн.

В ході оперативних заходів правоохоронці закону провели серію обшуків в черкаських і хмельницьких офісах фігурантів. Здобиччю правоохоронців стали використовувалися для незаконної діяльності банківські карти, фінансові документи, частина награбованого, зброю та обладнання на мільйони гривень.

Інкримінована творцям фейкової криптобіржі стаття КК – 190, ч.3. Максимальна санкція – 8 років відсидки.

Раніше шахраї обдурили понад 90 тис. Користувачів андроїд-пристроїв, які мали намір заробляти на криптовалюті. Сума викраденого – понад $ 350 млн. Про причини масової довірливості громадян докладно розказано в цьому матеріалі.

Нещодавно стало відомо про Майнінг криптовалюта за допомогою обладнання кінця XIX століття. Використовувати давню техніку для видобутку біткоіни навчилися жителі штату Нью-Йорк. Про те, як це вигладить на практиці, можна почитати тут.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

HyperOS доступний для застарілих смартфонів Xiaomi

Xiaomi продовжує виконання озвучених раніше зобов'язань щодо впровадження прошивки HyperOS на старі моделі пристроїв екосистеми. Подробиці HyperOS являє собою значне поліпшення порівняно з попередньою оболонкою MIUI...

Xiaomi презентувала найдешевший 100-дюймовий телевізор

"Сяомі" збагатила китайський ринок телевізорів 100-дюймовою новинкою під назвою Redmi MAX 100 2025. Подробиці Вартість апарату можна порівняти з ціною дрібніших телевізорів з екранами на 65"...

Як прискорити анімацію в смартфонах Xiaomi з HyperOS

Смартфони екосистеми "Сяомі" зі встановленою фірмовою прошивкою HyperOS можна поліпшити шляхом підвищення швидкості роботи і нарощування продуктивності. Подробиці Одним із способів оптимізації є прискорення анімації інтерфейсу....