ГоловнаТехноЕксперти: безпрецедентний обвал біткоіна можливий вже на найближчому тижні

Експерти: безпрецедентний обвал біткоіна можливий вже на найближчому тижні

Біткоін може втратити 20% вартості до 18 липня. Відповідний прогноз озвучили в компанії TomiEx.

Подробиці

За словами головного крипто-стратега організації Анжея Ковальчука, курс битка під кінець наступного тижня складе $ 27000 (- $ 6742 від поточних значень). Співвідношення в парі BTC/USD на момент написання матеріалу – $ 33.742,0 (-0,07% від рівня суботнього закриття).
Причина песимізму – відсутність тригерів для зміни низхідної динаміки.

Причин розвороту битка до зростання зараз немає. Інституційні інвестори будуть притримувати накопичені запаси біткоіна в очікуванні сприятливих факторів. До появи їх найпопулярніша крипта сучасності продовжить дешевшати. Швидкість «осідання» на горизонті найближчого тижняможе зрости, однак це навряд чи спонукатиме великих власників розпродавати BTC собі в збиток, пояснив експерт.

Ще одна причина падіння – невтішні відгуки Ілона Маска, який напередодні піддав біткоін нещадній критиці і озвучив назву найперспективнішої криптовалюти сучасності.

У тому, що повторний ривок битка в район багаторічних максимумів рано чи пізно відбудеться, впевнені майже всі учасники ринку. Спори виникають лише з приводу рівнів, на яких биток зупиниться: більшість експертів очікують виходу на близькі до історичного рекорду $ 64900 значення, тоді як оптимісти пророкують взяття даного рубежу і ривок BTC до небачених раніше історичних максимумів (деякі навіть називають терміни втілення прогнозу в життя).

Окремі учасники ринку назвали інвестиції в біткоін, який постійно ндешевша,  «кращим захистом» від майбутньої фінансової кризи. Про те, на яких рівнях доцільно вкладатися в BTC, докладно написано тут.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

“Поразила цель на 700 километров”: у ВСУ появилось дальнобойное оружие

В воскресенье, 25.02.2024, глава министерства по стратегическим отраслям промышленности заявил о появлении у ВСУ оружия с 700-километровой дальностью действия. Соответствующую новость озвучил глава ведомства...

Украина в 42 раза увеличила производство минометных мин

В 2023 году, в условиях полномасштабной войны с Россией, Украина значительно нарастила производство боеприпасов. Одним из ключевых достижений стало 42-кратное увеличение тиража минометных мин...

Xbox Series X без дисковода: что известно

Ближайший вариант майкрософтовской приставки Xbox Series X не получит дисковод и останется полностью цифровым. Соответствующими сведениями с общественностью поделился тематический ресурс eXputer. Подробности По данным источников...