ГоловнаТехноЕксперти: безпрецедентний обвал біткоіна можливий вже на найближчому тижні

Експерти: безпрецедентний обвал біткоіна можливий вже на найближчому тижні

Біткоін може втратити 20% вартості до 18 липня. Відповідний прогноз озвучили в компанії TomiEx.

Подробиці

За словами головного крипто-стратега організації Анжея Ковальчука, курс битка під кінець наступного тижня складе $ 27000 (- $ 6742 від поточних значень). Співвідношення в парі BTC/USD на момент написання матеріалу – $ 33.742,0 (-0,07% від рівня суботнього закриття).
Причина песимізму – відсутність тригерів для зміни низхідної динаміки.

Причин розвороту битка до зростання зараз немає. Інституційні інвестори будуть притримувати накопичені запаси біткоіна в очікуванні сприятливих факторів. До появи їх найпопулярніша крипта сучасності продовжить дешевшати. Швидкість «осідання» на горизонті найближчого тижняможе зрости, однак це навряд чи спонукатиме великих власників розпродавати BTC собі в збиток, пояснив експерт.

Ще одна причина падіння – невтішні відгуки Ілона Маска, який напередодні піддав біткоін нещадній критиці і озвучив назву найперспективнішої криптовалюти сучасності.

У тому, що повторний ривок битка в район багаторічних максимумів рано чи пізно відбудеться, впевнені майже всі учасники ринку. Спори виникають лише з приводу рівнів, на яких биток зупиниться: більшість експертів очікують виходу на близькі до історичного рекорду $ 64900 значення, тоді як оптимісти пророкують взяття даного рубежу і ривок BTC до небачених раніше історичних максимумів (деякі навіть називають терміни втілення прогнозу в життя).

Окремі учасники ринку назвали інвестиції в біткоін, який постійно ндешевша,  «кращим захистом» від майбутньої фінансової кризи. Про те, на яких рівнях доцільно вкладатися в BTC, докладно написано тут.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

Серія Xiaomi 15 зможе порадувати шанувальників компактних флагманів

Xiaomi є одним із перших брендів, який використовує найновіший флагманський кремній в своїх смартфонах, і ми очікуємо, що серія Xiaomi 15 продовжить цю тенденцію...

Redmi K70 Pro у версії Champion Edition отримав ексклюзивний дизайн від Lamborghini

Напередодні в КНР дебютувала нова лінійка смартфонів, випущених Xiaomi під суббрендом Redmi. Флагман лінійки Redmi K70 Pro був представлений у двох версіях: базовій та...

Стало відомо, чому Redmi K70 Pro позиціонується як AI-смартфон

Учора у КНР відбулася презентація нових продуктів Redmi. На ній був показаний перший в історії флагман суббренду зі Snapdragon 8 Gen 3. Нову SoC...