ГоловнаВійськові технологіїІзраїльські танки Merkava почали оснащувати "мангалами" з урахуванням українського досвіду

Ізраїльські танки Merkava почали оснащувати “мангалами” з урахуванням українського досвіду

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Армія оборони Ізраїлю розпочала масове оснащення танків Markava надбудовами, призначеними для захисту від безпілотників ХАМАС. В Україні подібні конструктивні рішення отримали узагальнену назву “мангал”.

Детально

ЦАХАЛ намагається захистити свою бронетехніку від атак безпілотників. У перший день ескалації конфлікту палестинці вразили танк Merkava з повітря, скинувши на нього кумулятивний боєприпас з безпілотника.

На наведеному нижче фотознімку можна побачити, що встановлення “мангалів” дійсно є масовим явищем. На ньому зображено щонайменше дев’ять машин Merkava Mk.4M з привареними до башт металевими сітками.

Ізраїльські танки Merkava почали оснащувати "мангалами" з урахуванням українського досвіду

У російсько-українській війні “мангали” використовують досить давно. Більш ефективного способу захисту бронетехніки від ворожих дронів ще не вигадано. Як виявилося, проблема з БПЛА актуальна і для сучасних ізраїльських танків з комплексом захисту Trophy. У нього є “сліпа зона”. Комплекс не в змозі перехоплювати засоби ураження противника у верхній півсфері.

Ізраїльські танки Merkava почали оснащувати "мангалами" з урахуванням українського досвіду

У жовтні бойовикам ХАМАС вдалося вразити ізраїльський танк за допомогою гранати ПГ-7ВР, яка була скинута з безпілотника.

Головні новини: