ГоловнаВійськові технологіїЗСУ отримають застарілу версію ATACMS M39 часів «Бурі в пустелі»

ЗСУ отримають застарілу версію ATACMS M39 часів «Бурі в пустелі»

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Кореспонденти Business Insider поспілкувалися з американським відставним артилеристом Деном Райсом. На його думку, ЗСУ отримають від США застарілу версію ATACMS M39. Такі ракети використовувалися армією США в Іраку на початку 1990-х років.

Детально

Райс стверджує, що навіть у версії M39 ракета ATACMS є досить смертоносною. У ній міститься 950 протипіхотних суббоєприпасів M74. Підрив контейнера з ними відбувається в повітрі. У результаті суббоєприпаси покривають певну територію.

ЗСУ отримають застарілу версію ATACMS M39 часів "Бурі в пустелі"

За допомогою ATACMS M39 українські військові зможуть перекрити шляхи постачання російської армії без виходу до берегів Азовського моря. Для цього буде достатньо взяти за допомогою систем HIMARS під вогневий контроль залізниці.

Ракета ATACMS M39 здатна вразити за один раз кілька артилерійських знарядь. Для знищення фронтових і тилових батальйонів ЗСУ можуть отримати від Пентагону некеровані ракетні снаряди M26. Як і у випадку з ATACMS M39, вони є застарілими. Водночас на ефективності ураження живої сили це ніяк не позначиться.

Головні новини: