ГоловнаВійськові технологіїФедоров показав робота-штурмовика "Залізний лицар"

Федоров показав робота-штурмовика “Залізний лицар”

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Днями на передовій відбулися випробування безпілотного робота Ironclad. Він був спроектований інженерами української компанії Roboneers. Про це у Facebook повідомив Михайло Федоров.

Подробиці

У буквальному перекладі Ironclad означає “Залізний лицар”. Сили оборони використовуватимуть такі роботизовані платформи для виконання різноманітних бойових завдань на кшталт штурму ворожих позицій, проведення розвідки та забезпечення вогневої підтримки піхотним підрозділам.

Ironclad переміщається на швидкості до 20 км/год. Робот оснащений тепловізійною камерою. Як озброєння він отримав бойову турель “Шабля М2”. Від стрілецької зброї противника роботизовану платформу захищає броньований панцир. Для управління нею можна використовувати пуль ДУ.

Федоров показав робота-штурмовика "Залізний лицар"

Перший бойовий робот був спроектований у 2018 році. Він був мало схожий на сучасного “Залізного лицаря”. Під час модернізації платформу було оснащено масивнішими колесами, відсіком для вантажу і бойовим модулем. Корпус робота став більш округленим. За словами розробників, Ironclad можна використовувати як окрему бойову одиницю, так і в тандемі з різною технікою, безпілотниками і системами розвідки.

 

Головні новини: