ГоловнаВійськові технологіїСкорострільні системи ППО Skynex від Rheinmetall уже в Україні

Скорострільні системи ППО Skynex від Rheinmetall уже в Україні

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Німецькі системи ППО Skynex заступили на бойове чергування в Україні. Про це Денис Шмигаль повідомив під час візиту на оборонне підприємство Rheinmetall Italia.

Детально

Воно є дочірньою структурою німецького концерну Rheinmetall. Підприємство спеціалізується на випуску сучасних систем ППО, зокрема Skynex. За словами прем’єра, українська армія потребує ефективної антидровоної зброї. Скорострільні комплекси Skynex дадуть змогу зберегти в цілісності важливу інфраструктуру і десятки життів українських громадян.

Скорострільні системи ППО Skynex від Rheinmetall вже в УкраїніБатареї Skynex уже перебувають на бойовому чергуванні. Шмигаль подякував союзникам України за підтримку. Чиновник зазначив, що зараз офіційний Київ працює над тим, щоб збільшити кількість таких систем на озброєнні ЗСУ.

Скорострільні системи ППО Skynex від Rheinmetall вже в УкраїніУ грудні минулого року стало відомо, що концерн Rheinmetall виготовить спеціально для України два зенітні комплекси Skynex. Вони належать до класу систем ППО ближнього радіусу. Для перехоплення крилатих ракет і безпілотників у Skynex використовуються 35-мм боєприпаси. Вартість однієї установки становить 182 млн EUR.

Скорострільні системи ППО Skynex від Rheinmetall вже в УкраїніЕфективна дальність стрільби 35-мм гармати Oerlikon Mk3 становить 4 000 км. Протягом хвилини вона здатна робити 1 000 пострілів. Повітряні цілі виявляються гарматним комплексом за допомогою радара стеження X-Band. Він може робити це в автоматичному режимі.

Головні новини: