ГоловнаБанкінгВідомо, через які перекази ПриватБанк і інші банки блокують карти

Відомо, через які перекази ПриватБанк і інші банки блокують карти

Експерти назвали основні причини, які спонукають банкірів блокувати карти і переказиклієнтів. Перелік відповідних підстав наведено нижче.

  1. Перерахування великих сум

Прийнятий раніше закон про фінмоніторинг змушує банкірів звертати увагу на будь-які більш-менш великі транзакції (від 5000 грн). Цим же законом керується і «Нова пошта», відмовляючи в обслуговуванні постійним клієнтам.

  1. Перекази за допомогою інших пристроїв

Цю причину любить наводити «Приватбанк» в якості обґрунтування блокування карток і рахунків. Іншими словами, банкіри підозрюють недобре в разі, якщо користувач  постійно користується десктопною версією Privat24 і раптом вирішить перевести солідну суму грошей через мобільну версію додатка, і навпаки.

  1. Надходження грошових переказів від невідомих контрагентів

Перший переказ від особи, з якою одержувач раніше не підтримував фінансових відносин, може спровокувати заморозку транзакції до з’ясування всіх обставин.

Основні причини блокування банківських переказів

  1. Повернення або перевідправка переказу відразу після його отримання

Такі дії можуть призвести до блокування транзакції під приводом порушення «антивідмивного» законодавства.

  1. Покупки або замовлення на підозрілих сайтах

Під підозрілими сайтами маються на увазі інтернет-ресурси, внесені банкірами в «чорний список».

  1. Дивне, з точки зору банку, зняття готівки

Банкіри часто блокують операції, якщо постійний клієнт ні з того, ні з сього вирішив зняти всю сумму з рахунку. Для завершення транзакції громадянину доведеться переконати банкірів у тому, що запит на зняття коштів подав він сам, а не отримав доступ до карти зловмисник.

  1. Операції за кордоном

Несподіваний від’їзд клієнта за кордон і спроба розрахуватися карткою за покупки/ послуги – привід для блокування «пластика» з тієї ж причини, що і в п. 6.

  1. «Сіра »підприємницька діяльність

Часті перекази коштів від різних відправників на різні суми банкіри розцінюють як незаконну підприємницьку діяльність і/або спробу ухилитися від сплати податків. Найчастіше «заморозку» транзакцій на цій підставі здійснюють підконтрольні державі банки («Приват», «Ощад» і ін.)

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

POCO F6 тепер готовий до глобальної прем’єри: характеристики екрану, батареї та процесора

POCO F6 готовий до офіційного запуску після отримання останньої сертифікації, що підтверджує характеристики пристрою. Подробиці Нова модель пройшла сертифікаційні формальності у тайського регулятора NBTC під символьним...

Секретна функція HyperOS, яка мотивує довше тримати смартфони Xiaomi у заблокованому стані

HyperOS - остання версія операційної системи авторства "Сяомі" - пропонує користувачам низку значних поліпшень, включно з кількома новими інструментами для підвищення продуктивності та плавності...

Як активувати в смартфонах Xiaomi приховану функцію для покращення звуку в навушниках

Смартфони екосистеми "Сяомі" мають вбудований еквалайзер, який дає змогу покращувати якість звучання в навушниках. Цей інструмент дозволяє налаштовувати звук відповідно до своїх уподобань і...