ГоловнаВійськові технологіїЗСУ почали використовувати проти РФ важкі дрони-бомбардувальники

ЗСУ почали використовувати проти РФ важкі дрони-бомбардувальники

Українським інженерам вдалося розробити системи для БПЛА, що дають змогу скидати з повітря різні боєприпаси. Вони вже використовуються військовослужбовцями ЗСУ проти окупантів. Журналісти Forbes присвятили системам для скидання боєприпасів статтю.

Детально

У грудні військовослужбовці 224-батальйону 123-ї бригади ТО показали великогабаритний дрон, зроблений кустарним способом. До корпусу квадрокоптера умільці прикріпили пластикові труби в кількості шести одиниць. Вони використовуються для вертикального скидання боєприпасів на голови російським солдатам.

У жовтні в глобальній мережі з’явився відеоролик, у якому стверджувалося, що дрон здатний брати на борт до шести 82-мм мін. Вага однієї міни становить 3 кг. У відеоролику зображено процес одночасного скидання з повітря двох боєприпасів.

Минулого літа на озброєнні ЗСУ з’явилися тайванські дрони Revolver 860 виробництва Dronevision. Для скидання мін у них використовують спеціальні барабани. В один барабан поміщається вісім боєприпасів. У тайванській компанії стверджували, що вона непричетна до поставок дронів в Україну. Вони були ввезені в країну з Польщі.

Наприкінці літа військовослужбовці ЗСУ показали на відео цілу “ескадрилью” дронів-бомбардувальників. До її складу увійшли три літальні апарати, обладнані системами скидання боєприпасів.

Журналісти Forbes зазначають, що на озброєнні ЗСУ перебуває безліч моделей дронів-бомбардувальників, протиставити яким окупантам просто нічого.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

Названы перспективные новинки украинской оборонки для усиления ВСУ: Inguar-3, “Сапсан”, “Гром-2” и “Термит”

Украина усиливает развитие своего оборонно-промышленного комплекса, представляя новые образцы вооружений и военной техники. Одним из самых значимых успехов 2024 года стало применение ракеты "Нептун",...

Украина пытается усилить ПВО: почему покупка одного комплекса SAMP/T сложнее приобретения двух Patriot

Украина ведет переговоры о получении дополнительных систем ПВО и ПРО для усиления своей оборонительной способности. Официальный Киев хочет заполучить от 7-и до 25-и комплексов...

Redmi выпустит новый производительный планшет с доступной ценой

«Сяоми» обогатила китайский рынок мобильных устройств двумя новинками «Редми»: смартфоном Turbo 3, возможности которого лишь слегка не дотягивают к характеристикам высшего ценового сегмента, и...