ГоловнаGSMПослуги Kyivstar, Vodafone і lifecell можуть стати не по кишені багатьом українцям

Послуги Kyivstar, Vodafone і lifecell можуть стати не по кишені багатьом українцям

Для мереж мобільних операторів ракетні удари, що почастішали останнім часом, не проходять безслідно. Після кожної нової атаки якість зв’язку знижується. Учасники телекомунікаційного ринку роблять усе можливе для збереження прийнятної якості послуг. Для відновлення зруйнованих мереж, забезпечення веж генераторами і більш ємними акумуляторними блоками потрібні гроші. Зростання витрат на утримання баштової інфраструктури змушує операторів переглядати тарифи.

Детально

Vodafone вже встиг підняти вартість тарифних планів SuperNetStar і Joice до 145 і 135 грн. Раніше вони обходилися абонентам у 125 і 120 грн відповідно. Таким чином, вартість послуг мобільного оператора зросла на 15-40 грн. Завдані військовими діями збитки Vodafone оцінює в 2 млрд грн.

VodafoneОператор lifecell тарифи поки переглядати не планує. Водночас у компанії не можуть назвати термін, протягом якого вони залишатимуться незмінними. Це означає, що послуги lifecell можуть подорожчати для абонентів у будь-який момент. З початку року оператор переглянув вартість лише одного тарифу зі своєї лінійки. Йдеться про план “Смарт Лайф 2020”, вартість якого було збільшено до 180 грн. Раніше він коштував 150 грн.

lifecellКомпанія Kyivstar переглянула в грудні вартість архівних тарифних планів, запущених у 2019-2020 рр. Варто зазначити, що разом зі зростанням ціни збільшився й обсяг послуг, що надаються оператором у рамках тарифних планів. Абоненти отримали більше хвилин для голосових викликів і мегабайтів.

KyivstarПрипиняти ракетний терор Кремль не збирається. У зв’язку з цим оператори продовжать купувати генератори і паливо для них. Витрати учасників ринку на забезпечення працездатності баштової інфраструктури продовжать збільшуватися. Слідом за ними зростатиме і вартість тарифних планів. Таким чином, уже наступного року послуги мобільних операторів можуть виявитися не по кишені багатьом українцям.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

Названы перспективные новинки украинской оборонки для усиления ВСУ: Inguar-3, “Сапсан”, “Гром-2” и “Термит”

Украина усиливает развитие своего оборонно-промышленного комплекса, представляя новые образцы вооружений и военной техники. Одним из самых значимых успехов 2024 года стало применение ракеты "Нептун",...

Украина пытается усилить ПВО: почему покупка одного комплекса SAMP/T сложнее приобретения двух Patriot

Украина ведет переговоры о получении дополнительных систем ПВО и ПРО для усиления своей оборонительной способности. Официальный Киев хочет заполучить от 7-и до 25-и комплексов...

Redmi выпустит новый производительный планшет с доступной ценой

«Сяоми» обогатила китайский рынок мобильных устройств двумя новинками «Редми»: смартфоном Turbo 3, возможности которого лишь слегка не дотягивают к характеристикам высшего ценового сегмента, и...