ГоловнаВійськові технологіїНовітній БПЛА Shahed-133 є копією захопленого ізраїльського дрона

Новітній БПЛА Shahed-133 є копією захопленого ізраїльського дрона

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Іранські інженери спроектували новий ударний дрон. Йдеться про модель Shahed-133. За словами експертів, вона є копією захопленого ізраїльського апарата Hermes 180.

Детально

ЦАХАЛ використовує безпілотники Hermes 180 для ведення розвідки. Іранські умільці спроектували на основі розвідувального БПЛА ударний. Він був показаний по місцевому телебаченню. Низька якість збірки ударного дрона видно неозброєним оком. Деталі безпілотника мають різний колір. Це може свідчити про те, що Іран відчуває дефіцит матеріалів. Зовні Shahed-133 виглядає як точна копія ізраїльського безпілотника.

Іранський дрон Shahed-133
Іранський дрон Shahed-133

Як озброєння в новітньому БПЛА використовуються авіабомби Sadid-345 із системою телевізійного наведення. У повітрі Shahed-133 може безперервно перебувати 12 годин. Радіус його дії становить 1 500 км. Для запуску безпілотника використовують автомобілі.

Ізраїльський дрон Hermes-180
Ізраїльський дрон Hermes-180

Дрони Hermes 180 виробляє компанія Ailver Arrow, що належить ізраїльському оборонному гіганту Elbit Systems. Прем’єра розвідувального дрона відбулася 2002 року. У ньому використовується перспективний авіадвигун UEL.

Головні новини: