ГоловнаВійськові технологіїКонтракт про постачання ЗСУ важких дронів Switchblade 600 підписано - Пентагон

Контракт про постачання ЗСУ важких дронів Switchblade 600 підписано – Пентагон

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Міноборони США уклало з північноамериканською компанією AeroVironment контракт на виробництво важких безпілотників Switchblade 600. З документа випливає, що боєприпаси для баражування, які здатні знищувати бронетехніку, були замовлені оборонним відомством спеціально для ЗСУ.

Детально

Згідно із оприлюдненим Пентагоном інформаційним бюлетенем, контракт з AeroVironment було підписано 15 вересня. Його сума склала 2,2 млн USD.

Switchblade 600Нагадаємо, що раніше американці передали ЗСУ легкі безпілотники Switchblade 300, які призначені для знищення живої сили. Радіус дії легкого дрона-вбивці становить 10 км. БПЛА Switchblade 600 здатні віддалятися від оператора на відстань до 40 км. Вони несуть на борту боєголовку типу Javelin.

Switchblade 600Очевидно, Вашингтон вирішив відповісти на передачу Тегераном Кремлю 200-кілограмових дронів-камікадзе Shahed-136, які вже застосовуються окупантами на території України. Немає жодних сумнівів у тому, що Switchblade 600 не йдуть у жодне порівняння з іранськими баражувальними боєприпасами.

Головні новини: