ГоловнаТехноВ Росії виникли проблеми з випуском стелс-безпілотника «Мисливець»

В Росії виникли проблеми з випуском стелс-безпілотника «Мисливець»

У 2012 році інженери російської компанії «Сухий» розпочали розробку 20-тонного стелс-безпілотника С-70 «Мисливець». До проекту також було залучено спеціалістів авіаційного заводу «МіГ».

Подробиці

Перші фотографії «секретного» російського дрону з’явилися у глобальній мережі у 2019 році. Технічні характеристики літального апарату розкриті не були. Під час проведення авіасалону “МАКС-2019” президент рф путін показав БПЛА “Мисливець” турецькому лідеру Р. Ердогану. Хазяїн Кремля повідомив, що стелс-безпілотник здатний брати на борт до 6 т корисного вантажу. Радіус його дії становить 6000 км. Дрон може переміщатися у повітрі висотою до 18 000 м. Гранична швидкість польоту апарату дорівнює 1 000 км/год. Путін підкреслив, що для сучасних засобів ППО дрон «Мисливець» менш вразливий, ніж винищувач Су-57.

Російський військовий дрон "Мисливець"

Як озброєння «Мисливець» отримав сучасні ракети Х-59МК2 та Х-35У, які спочатку проектувалися для звичайних літаків. Перший випробувальний політ безпілотника відбувся наприкінці літа 2019 року.

У 2019 році глава російського оборонного відомства шойгу повідомив, що на озброєння ЗС РФ дрон буде передано до 2022 року, проте цього так і не сталося. Компанія «Сухой» пообіцяла розпочати серійне складання стелс-безпілотників у 2024 році. Пізніше вона повідомила, що постачання «Мисливців» до російської армії розпочнеться не раніше 2025 року. Після введення у лютому поточного року санкцій росія втратила доступ до зарубіжної компонентної бази. У зв’язку з цим про початок постачання стелс-безпілотників у 2025 році, найімовірніше, доведеться забути.

Російський військовий дрон "Мисливець"

У війні проти України війська російської федерації активно застосовують такі безпілотники, як «Оріон», «Форпост», «Куб-БЛА» та ін.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

POCO F6 тепер готовий до глобальної прем’єри: характеристики екрану, батареї та процесора

POCO F6 готовий до офіційного запуску після отримання останньої сертифікації, що підтверджує характеристики пристрою. Подробиці Нова модель пройшла сертифікаційні формальності у тайського регулятора NBTC під символьним...

Секретна функція HyperOS, яка мотивує довше тримати смартфони Xiaomi у заблокованому стані

HyperOS - остання версія операційної системи авторства "Сяомі" - пропонує користувачам низку значних поліпшень, включно з кількома новими інструментами для підвищення продуктивності та плавності...

Як активувати в смартфонах Xiaomi приховану функцію для покращення звуку в навушниках

Смартфони екосистеми "Сяомі" мають вбудований еквалайзер, який дає змогу покращувати якість звучання в навушниках. Цей інструмент дозволяє налаштовувати звук відповідно до своїх уподобань і...