ГоловнаТехноЯк в смартфонах Xiaomi користуватися відключеними функціями

Як в смартфонах Xiaomi користуватися відключеними функціями

Після того, як Xiaomi вирішила видалити з оболонки деякі функції, користувачі почали вивчення спеціальних програм, здатних повернути їх в смартфон. Однією з таких є SetEdit. Основна відмінність програми від Activity Launcher полягає в тому, що вона дозволяє додавати деякі функції, які були спеціально обмежені під час заключного етапу оновлення MIUI 12.5.

Як включити функцію створення знімка екрана в довільній області

Наприклад, в Redmi Note 10 необхідно перейти в Налаштування, Розширені настройки, Функції жестів, Частковий знімок екрана.

функция

Якщо у вашому пристрої цієї настройки немає, скачайте і встановіть «SetEdit». У версії з Play Market є тільки англійська мова, але можна знайти версію і з російською мовою.

Відкриваємо програму, тиснемо «+ Додати нову настройку», і в новому вікні вводимо «three_gesture_long_press». Далі тиснемо «Зберегти зміни».

функция

Тепер слід роз’яснити системі, що має відбуватися в разі утримання трьох пальців на екрані. Так в меню вводимо «partial_screen_shot» і тиснемо «Зберегти зміни».

функция

На цьому все. Функція буде доступна на вашому пристрої Xiaomi з MIUI 12.5.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

Россия представила бикалиберную РСЗО “Возрождение” на базе системы дистанционного разминирования “Земледелие”

Глава Минобороны РФ 28.02.2024 проинспектировал воензаводы в Тульской области, где ему продемонстрировали новую РСЗО "Возрождение". По словам присутствовавших, Сергей Шойгу остался доволен увиденным. Подробности Согласно открытым...

Стали известны строки поставки восьми самолетов F-35A

Сингапур решил дозаказать восемь истребителей F-35A к уже имеющимся двенадцати F-35B. Это решение выведет ВВС города-государства на новый уровень и позволит постепенно заменить устаревшие...

Анонсирован самый мощный смартфон с уникальными функциями

Не слишком известный широкой общественности бренд Infinix (Китай) презентовал на MWC 2024 свое новое творение – геймерский смартфон GT Ultra. Спикеры разработчика позиционируют устройство...