ГоловнаТехноPoco офіційно визнавала проблему в популярному смартфоні, а користувач запропонував рішення

Poco офіційно визнавала проблему в популярному смартфоні, а користувач запропонував рішення

Компанія Росо вирішила відкрити внутрішню документацію про проблему «примарного екрану» для всіх бажаючих. Про це повідомляє NotebookCheck.

Подробиці

За інформацією видання, в оприлюднених документах згадується лише одна постраждала від дефекту модель X3 Pro, тоді як в реальності на збої скаржаться власники інших телефонів бренду, починаючи від старенького F1 – закінчуючи відносно новим F3.

Практичної користі від оприлюднення внутрішньої документації власники смартфонів не отримали: в звіті визнається факт наявності проблеми, однак не міститься ні найменшого натяку на способи її усунення (замість пропозиції дієвих методів, автори доповіді заявляють про «додані зусилля» для якнайшвидшої нормалізації ситуації).

На щастя для власників згаданих смартфонів, один з тих, хто долучився до звіту користувачів запропонував свій спосіб усунення проблеми «примарного екрану». Опубліковані умільцем рекомендації допомагають усунути набридливий баг любителям PUBG Mobile.

Рекомендована користувачем черговість дій для позбавлення від проблеми «примарного екрану» на смартфонах Росо Х3 Pro:

  • Крок перший : перехід в «Режим розробника».
  • Крок другий: відключення ярлика клавіш.
  • Крок третій: виконання зазначених у наведеному нижче відео маніпуляцій з подальшим відключенням оптимізованого сенсорного управління.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

Битва за воздушное пространство: ВСУ бьют Су-34, Россия несет потери

С начала 2024 года ВСУ сбили 11 российских истребителей Су-34. Это стало серьезным ударом по тактической авиации агрессоров. По прогнозам экспертов, ресурсы Су-34 у...

Россия начала глушить GPS-сигнал в Польше

В начале марта 2024 года над Польшей, Балтийским морем, а также частично над Германией и Швецией были зафиксированы помехи сигнала GPS. Сервис GPSJAM, отслеживающий...

Meizu 21 Pro: новый бюджетный флагман с Snapdragon 8 Gen 3 и LTPO-дисплеем

Бренд «Мейзу» обогатил китайский рынок смартфонов высшего ценового сегмента моделью Meizu 21 Pro. Презентация новинки состоялась накануне. Базовая версия без литер Pro дебютировала на...