ГоловнаТехноPoco офіційно визнавала проблему в популярному смартфоні, а користувач запропонував рішення

Poco офіційно визнавала проблему в популярному смартфоні, а користувач запропонував рішення

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Компанія Росо вирішила відкрити внутрішню документацію про проблему «примарного екрану» для всіх бажаючих. Про це повідомляє NotebookCheck.

Подробиці

За інформацією видання, в оприлюднених документах згадується лише одна постраждала від дефекту модель X3 Pro, тоді як в реальності на збої скаржаться власники інших телефонів бренду, починаючи від старенького F1 – закінчуючи відносно новим F3.

Практичної користі від оприлюднення внутрішньої документації власники смартфонів не отримали: в звіті визнається факт наявності проблеми, однак не міститься ні найменшого натяку на способи її усунення (замість пропозиції дієвих методів, автори доповіді заявляють про «додані зусилля» для якнайшвидшої нормалізації ситуації).

На щастя для власників згаданих смартфонів, один з тих, хто долучився до звіту користувачів запропонував свій спосіб усунення проблеми «примарного екрану». Опубліковані умільцем рекомендації допомагають усунути набридливий баг любителям PUBG Mobile.

Рекомендована користувачем черговість дій для позбавлення від проблеми «примарного екрану» на смартфонах Росо Х3 Pro:

  • Крок перший : перехід в «Режим розробника».
  • Крок другий: відключення ярлика клавіш.
  • Крок третій: виконання зазначених у наведеному нижче відео маніпуляцій з подальшим відключенням оптимізованого сенсорного управління.

Головні новини: