ГоловнаТехноЗаява Ілона Маска знову підняла курс Bitcoin, Ethereum і Dogecoin

Заява Ілона Маска знову підняла курс Bitcoin, Ethereum і Dogecoin

Свіжі коментарі Ілона Маска про біткоіни, ефіріум і догікоін привели до зростання останніх на декілька відсотків. Заяви головного інноватора сучасності прозвучали в ході віртуального форуму “₿ Word”, інформує The Verge.

Подробиці

До середини четверга биток додав в ціні близько 1,8% ($ 31958,0 на 13:09 мск, зростання на більш ніж 500 доларів). За один «ефір» в зазначений час давали $ 1985,83 (зростання на 4,5% або майже на 85 доларів). «Доги» подорожчали на 2,05% (до $ 0,189770; + $ 0,00382).

Суть озвучених Маском тез

  1. Визнання в тому, що в його інвестиційному портфелі є згадані вище Bitcoin, Ethereum і Dogecoin.
  2. Заява про те, що ні він особисто, ні підконтрольний йому бренд Tesla не збираються розпродавати наявні в «заначці» біткоіни.
  3. Визнання в тому, що деякі його вербальні інтервенції спрямовані на розгойдування курсу криптовалюти в ту чи іншу сторону («Я можу качати, але не скидати», букв. “I might pump but I don’t dump”).
  4. Прогноз про те, що «догікоін може побити біткоін» (“Dogecoin can beat Bitcoin hands down“).

Перераховані вище тези засновник SpaceX адресував гендиректору ARK Invest Кеті Вуд і виконавчому директору «Твіттера» Джеку Дорсі.

Раніше відразу кілька десятків експертів заявили про можливість вибухового зростання біткоіни на довгостроковому горизонті. Деякі з учасників масштабного дослідження навіть назвали терміни, протягом яких биток витіснить з ужитку паперові гроші.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

«Железное жало»: особенности и история создания высокоточного израильского миномета Iron Sting

Израильский миномет Iron Sting (букв. «Железное жало») привлекает внимание своей уникальной комбинацией точности и простоты в применении. По словам подполковника Лирона Коэна, это средство...

Первый украинский Abrams поврежден в бою: подробности

В ходе боевых действий впервые зафиксирован случай повреждения танка Abrams M1A1, включенного в состав ВСУ. Подробности Эксперты, исследовавшие обстоятельства инцидента, отметили, что по характеру повреждений можно...

Samsung Cling Band: будущее смартфонов на запястье

Корпорация «Самсунг» обогатила рынок носимых смарт-устройств «умным» телефоном Cling Band, который может принимать самые невероятные формы благодаря гибкому экрану. Концепт «смартфона будущего» был показан...