ГоловнаТехноНазвані найпопулярніші смартфони цього тижня

Названі найпопулярніші смартфони цього тижня

Видання GSMArena оновило рейтинг смартфонів, які найбільше цікавили користувачів протягом минулого тижня. У порівнянні з попереднім списком новий топ-10 має кілька новачків.

Подробиці

Трійка лідерів не змінилася. Перше і третє місця утримують Xiaomi Redmi Note 10 Pro і Redmi Note 10 відповідно. Між ними розташувався POCO X3 Pro. У такій послідовності смартфони влаштувалися і тижнем раніше.

Названі найпопулярніші смартфони цього тижня

Вперше в десятку потрапила модель Samsung Galaxy M21 2021, презентація якої відбудеться тільки в наступному місяці. Вона виявилася на четвертій позиції, змістивши на п’яту сходинку флагмана поточного покоління Samsung Galaxy S21 Ultra.

Другу п’ятірку відкриває Samsung Galaxy A52, який залишився на шостій сходинці. Свою позицію зберіг Xiaomi POCO F3. Він залишився на сьомому місці. Десятку замкнув Apple iPhone 12 Pro Max. На останній позиції він розташовувався і на минулому тижні.

Названі найпопулярніші смартфони цього тижня

Восьме і дев’яте місця зайняли смартфони, які вперше потрапили в топ-10. Вище розташувався захищений телефон Nokia XR20, який ще не був представлений офіційно. За ним йде OnePlus Nord2 5G. Його анонсують вже днями.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

В Китае показали гиперзвуковой дрон WZ-8 под фюзеляжем местной копии советского Ту-16

Соцсети приросли снимками китайского бомбардировщика N-6H в тандеме с реактивным дроном WZ-8, закрепленным под фюзеляжем. Некоторые источники называют WZ-8 гиперзвуковым, однако точной информации о...

Спутник подтвердил эффективность атаки украинского дрона на уникальную РЛС 29Б6 “Контейнер”

В открытом доступе появились спутниковые снимки, подтверждающие повреждение российского загоризонтного радиолокационной комплекса 29Б6 "Контейнер" в результате атаки украинского беспилотного летательного аппарата. Средствами объективного контроля...

В Microsoft придумали противодействие любителям пиратских Windows

«Майкрософт» внедряет новшество в бета-версию Windows 11, нацеленное на урезание возможностей пользователей пиратских версий ОС. Инструмент, именуемый msEdgeLockSettingsInNonActivatedOS, понижает гибкость эксплуатации браузера Edge в...