ГоловнаТехноWhatsApp почав тестування функції, яка істотно підвищить безпеку спілкування

WhatsApp почав тестування функції, яка істотно підвищить безпеку спілкування

Команда WhatsApp зайнялася тестуванням нової функції. Її суть – шифрування резервних копій чатів в «хмарі». Про це повідомляє видання The Verge з посиланням на вміст твіттер-аккаунта WaBetaInfo.

Подробиці

Тестування опції вже почалося. Номер збірки – 2.21.15.5. Долучитися до випробувань поки можуть лише учасники фірмової програми тестування на Android. Версії для iOS поки немає.

– Функція забезпечує зберігання медіа-контенту та історії чатів в зашифрованому вигляді, що виключає можливість попадання даних в треті руки, – наголошується в публікації.

Єдиний «мінус» тестованої опції – неможливість реанімування даних у випадку втрати пароля і 64-розрядного ключа відновлення (при такому сценарії допомогти не зможе навіть служба підтримки «ВотсАпп»).

Про тривалість випробувань і терміни появи версії для iOS автори новини не повідомляють.

Напередодні стало відомо про тестування опції використання мессенджера з чотирьох різних пристроїв без необхідності в телефоні. Детальніше про цю можливість – в нашому вчорашньому матеріалі.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

«Железное жало»: особенности и история создания высокоточного израильского миномета Iron Sting

Израильский миномет Iron Sting (букв. «Железное жало») привлекает внимание своей уникальной комбинацией точности и простоты в применении. По словам подполковника Лирона Коэна, это средство...

Первый украинский Abrams поврежден в бою: подробности

В ходе боевых действий впервые зафиксирован случай повреждения танка Abrams M1A1, включенного в состав ВСУ. Подробности Эксперты, исследовавшие обстоятельства инцидента, отметили, что по характеру повреждений можно...

Samsung Cling Band: будущее смартфонов на запястье

Корпорация «Самсунг» обогатила рынок носимых смарт-устройств «умным» телефоном Cling Band, который может принимать самые невероятные формы благодаря гибкому экрану. Концепт «смартфона будущего» был показан...