ГоловнаТехно5 найбільш популярних смартфонів вартістю менше $ 200

5 найбільш популярних смартфонів вартістю менше $ 200

У Китаї оприлюднили назви кращих смартфонів вартістю до $ 200 виробництва місцевих компаній. Укладачі рейтингу – редакція тематичного ресурсу Gizchina і ангажовані нею експерти. Період дослідження – червень місяць.

Головні критерії оцінювання – набір характеристик і ціна. Представлені нижче лідери відібрані за результатами голосування читачів.

  Кращі смартфони виробництва КНР вартістю менш 200 USD

POCO M3 Pro 5G

ТОП-5 лучших китайских смартфонов стоимостью менее $200 за июнь 2021 годаГоловними перевагами цього пристрою названі «неймовірна міць», «об’ємна батарея на 5000 мА * г» і «приємні бонуси» на кшталт NFC, інфрачервоного випромінювача і швидкої 18-ватної зарядки.

Narzo 30 5G

ТОП-5 лучших китайских смартфонов стоимостью менее $200 за июнь 2021 годаЦей смартфон є «відповіддю» Realme на згаданий вище девайс з майже ідентичними характеристиками, за винятком NFC.

POCO M3

ТОП-5 лучших китайских смартфонов стоимостью менее $200 за июнь 2021 годаЦе пристрій названо «скарбом для користувачів, готових пожертвувати  деякими « наворотами »заради економії». При цьому гаджет може похвалитися більш ніж місткою батареєю на 6000 мА * г і швидкою зарядкою на 18W.

OPPO A 54 5G

ТОП-5 лучших китайских смартфонов стоимостью менее $200 за июнь 2021 годаЦей девайс також відрізняється великим акумулятором (5000 мА * ч) і має 18-ватну швидку зарядку, проте його ключовою фішкою укладачі рейтингу вважають здатність працювати в мережах 5-го покоління. З смартфонів бюджетного сегмента похвалитися даною опцією можуть не всі.

Huawei P Smart 2021

ТОП-5 лучших китайских смартфонов стоимостью менее $200 за июнь 2021 годаЦей смартфон – чи не єдиний представник бренду, який знаходиться під американськими санкціями, в зазначеному ціновому діапазоні. Головними перевагами пристрою укладачі ренкінгу вважають NFC, батарею на 5000 мА * г і швидку зарядку на 22,5W.

Нагадаємо, що напередодні китайські фахівці назвали кращі смартфони Xiaomi для різних цільових груп споживачів за червень. Ознайомитися з результатами дослідження можна тут.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

Россия представила бикалиберную РСЗО “Возрождение” на базе системы дистанционного разминирования “Земледелие”

Глава Минобороны РФ 28.02.2024 проинспектировал воензаводы в Тульской области, где ему продемонстрировали новую РСЗО "Возрождение". По словам присутствовавших, Сергей Шойгу остался доволен увиденным. Подробности Согласно открытым...

Стали известны строки поставки восьми самолетов F-35A

Сингапур решил дозаказать восемь истребителей F-35A к уже имеющимся двенадцати F-35B. Это решение выведет ВВС города-государства на новый уровень и позволит постепенно заменить устаревшие...

Анонсирован самый мощный смартфон с уникальными функциями

Не слишком известный широкой общественности бренд Infinix (Китай) презентовал на MWC 2024 свое новое творение – геймерский смартфон GT Ultra. Спикеры разработчика позиционируют устройство...