ГоловнаБанкінг5 найбільш привабливих криптовалют для інвестування

5 найбільш привабливих криптовалют для інвестування

Аналітики видання Cointelegraph, які спеціалізується на висвітленні криптовалюти,  озвучили назви найперспективніших, з інвестиційної точки зору, активів і дали прогноз про їх котирування на короткостроковому горизонті. Своїми міркуваннями з цього приводу з читачами поділився авторитетний трейдер Ракеш Упадхьяй. Озвучені ним прогнози наведені нижче.

Біткоїн

Аналітик пророкує подальше протистояння між граючими на підвищення і тими учасникаи ринку, хто прагне «звалити» биток. Найближчий тиждень, за словами Ракеша, пройде під впливом різноспрямованих факторів.

Аналітик очікує коливання курсу в дуже широкому діапазоні від $ 28000 до $ 42400.

Эфіріум

«Ведмеді», які грають на пониження Ethereum,  вже завершили фіксацію прибутку, тому аналітик з більш ніж 50-відсотковою ймовірністю очікує нової хвилі зростання з метою на $ 2990.

При песимістичному розвитку подій «ефір» скотиться до позначки $ +1728. Імовірність розвитку подій за цим сценарієм Упадхьяй оцінює набагато нижче.

Uniswap

Поведінка цього токена настільки ж непередбачувана, як і поведінка біткоїна. Озвучений аналітиком інтервал коливань до кінця робочої «п’ятиденки» – $ 13,0-27,0.

ICT

Internet Computer уже досягнув локального дна, обвалившись на беспрецедентні 92% від історичного максимума. Сейчас ICT корректируется вверх и, с высокой долей вероятности, восходящий тренд продолжится и далее. Заявленная аналитиком цель на краткосрочном горизонте – $72,6.

Вероятность падения этой крипты в ближайшие дни близка к нулю, однако если разворот всё же состоится, Ракеш призывает быть готовыми к откату с нынешних ~$45 до $28,30.

Aave

Ця крипта викликає інтерес завдяки швидкій капіталізації (з моменту появи токена в жовтні минулого року інвестори вклали в нього понад $ 3,5 млрд). З урахуванням того, що попит неминуче змінюється падінням, обвал активу, який котирується поблизу 273-доларової позначки, не за горами. Однак в найближчі дні обвал навряд чи станеться. Заявлений Ракеш цільовий орієнтир – $ 400.

Якщо ж учасники ринку піднесуть сюрприз і відкат відбудеться, то найближчою метою стане рівень в районі $ 170.

Відзначимо, що троє із зазначених вище криптовалют останнім часом схильні до виключної волатильності. Детальніше про глибину коливань можна почитати тут .

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

Россия представила бикалиберную РСЗО “Возрождение” на базе системы дистанционного разминирования “Земледелие”

Глава Минобороны РФ 28.02.2024 проинспектировал воензаводы в Тульской области, где ему продемонстрировали новую РСЗО "Возрождение". По словам присутствовавших, Сергей Шойгу остался доволен увиденным. Подробности Согласно открытым...

Стали известны строки поставки восьми самолетов F-35A

Сингапур решил дозаказать восемь истребителей F-35A к уже имеющимся двенадцати F-35B. Это решение выведет ВВС города-государства на новый уровень и позволит постепенно заменить устаревшие...

Анонсирован самый мощный смартфон с уникальными функциями

Не слишком известный широкой общественности бренд Infinix (Китай) презентовал на MWC 2024 свое новое творение – геймерский смартфон GT Ultra. Спикеры разработчика позиционируют устройство...