ГоловнаGSMКористувачів Kyivstar попередили про фейковий сайт для поповнення рахунку

Користувачів Kyivstar попередили про фейковий сайт для поповнення рахунку

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Шахраї створили фейковий інтернет-ресурс для поповнення номерів Kyivstar на базі існуючого раніше добропорядного сервісу.

Подробиці

Підроблений сайт UkrSIM.com використовує домен верхнього рівня і вимагає введення всіх без винятку реквізитів банківської картки, включаючи тризначні CVC- і CVV-коди. Громадяни, які зважилися поповнити рахунок на згаданому сайті, в момент позбавляються всіх наявних на «пластику» грошей.
Для залучення жертв творці липового сайту прикрасили його в фірмові біло-блакитні кольори «Київстару», додавши символіку банків «Приват», «Альфа», mono і «Ощад».

Користувачів Kyivstar попередили про фейковий сайт для поповнення рахунку

Комічність ситуації в тому, що розробники фейкового сервісу допустили грубу орфографічну помилку (слово «Переваги» на наведеному вище скріншоті). Таким чином, доморощені українізатори та дерусіфікатори, самі того не бажаючи, посприяли захисту громадян від вивертів шахраїв.

Відзначимо, що сайт UkrSIM.com справно здійснював місію по поповненню банківських карт до свого закриття в 2017 році. Його нову версію очолює персонаж з промовистим прізвищем Ворог.

Користувачів Kyivstar попередили про фейковий сайт для поповнення рахунку

Раніше стало відомо про бажання «Київстар» наплювати на інтереси абонентів на догоду розсильників рекламного сміття. Про зроблену спамерам поступку можна почитати тут.

Більше новин про «біло-блакитного» провайдера – в нашій тематичній добірці.

Головні новини: