ГоловнаGSMLifecell запустив тариф з безлімітним мобільним інтернетом за 50 гривень

Lifecell запустив тариф з безлімітним мобільним інтернетом за 50 гривень

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Один з найбільших українських операторів Lifecell, який входить до «Великої трійки», анонсував новий доступний тариф. Він називається «Інтернет безмеж» і відрізняється привабливим співвідношенням ціни з пропонованими можливостями.

З назви тарифного плану зрозуміло, що він передбачає безлімітний доступ до Інтернету. Крім того, багатьох порадує можливість створення мобільного точки доступу безкоштовно. Правда, є одне не зовсім приємне обмеження. Воно полягає в зниженні швидкості мобільного інтернету. Так, швидкість падає до 1 Мбіт / сек після використання 50 ГБ трафіку.

Разом з безлімітним мобільним інтернетом тариф «Інтернет без меж» пропонує безліміт всередині мережі Lifecell і 250 хвилин дзвінків на номери інших мобільних операторів на території України. Також відзначимо 50 ГБ простору в хмарному сховищі Lifebox.

Lifecell запустив тариф з безлімітним мобільним інтернетом за 50 гривень

Вартість тарифного плану «Інтернет без меж» становить від 50 гривень до 60 гривень. При цьому оплата здійснюється один раз в чотири тижні, а не щомісяця. 50 гривень тариф обійдеться абонентам, які перенесли свій номер до Lifecell, скориставшись послугою MNP. Для зареєстрованих користувачів вартість складе 60 гривень.

Головні новини: