ГоловнаТехноXiaomi представила очищувач повітря із системою стерилізації, усунення запахів та функцією фільтрації...

Xiaomi представила очищувач повітря із системою стерилізації, усунення запахів та функцією фільтрації шерсті домашніх тварин

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

“Сяомі” збагатила фірмову “лінійку” побутових помічників для дому Mijia потужним очищувачем повітря під назвою All Effect Air Purifier Ultra. Новинка ефективно усуває запахи і фільтрує шерсть домашніх тварин, знижуючи тим самим накопичення останньої в будинку.

Подробиці

Прилад відрізняється футуристичним дизайном і призначений для використання у великих приміщеннях. Він здатний усувати до 95 видів забруднювачів повітря завдяки вдосконаленій системі фільтрації, що включає спеціальний фільтрувальний шар для розчинення кисню та УФ-фільтр для повної стерилізації.

Xiaomi Mijia All Effect Air Purifier Ultra: потужний очищувач повітря з системою стерилізації, усунення запахів і функцією фільтрації шерсть домашніх тварин представлений офіційно

Крім видалення забруднювачів, очищувач ефективно усуває неприємні запахи, включно з тютюновим димом і “ароматами”, що виникають під час приготування їжі. Його продуктивність становить 12 500 літрів повітря на хвилину.

Особливістю апарату є система фільтрації шерсті домашніх тварин та інтеграція з HyperOS, що дає змогу синхронізувати прилад з екосистемою Xiaomi Home і керувати ним за допомогою голосових команд.

Xiaomi Mijia All Effect Air Purifier Ultra: потужний очищувач повітря з системою стерилізації, усунення запахів і функцією фільтрації шерсті домашніх тварин представлений офіційно

Новинка вже доступна в Китаї за майже €736 у перерахунку з юанів. Про можливість її появи на глобальному ринку не повідомляється.

Головні новини: