ГоловнаТехноXiaomi вирішила прибрати головну перевагу MIUI у HyperOS

Xiaomi вирішила прибрати головну перевагу MIUI у HyperOS

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Схоже, Xiaomi ухвалила одне з найгірших рішень за останні роки. А з появою HyperOS, заміни MIUI, компанія вирішила змінити свою політику управління завантажувачем, зробивши менш привабливою його розблокування.

Подробиці

Досі Xiaomi дозволяла легко розблокувати завантажувач своїх смартфонів, навіть заходячи настільки далеко, що спрощувала цей процес порівняно з іншими виробниками. Це дозволяє отримати root-доступ або навіть встановити Custom ROM, щоб дати друге життя пристрої Xiaomi, Redmi або POCO. Крім того, багато хто також розблокує завантажувач з єдиною метою — мати план Б на випадок збою смартфона після встановлення помилкового оновлення.

Безперечно, можливості, які дає відкриття завантажувача смартфонів, практично безмежні. З появою HyperOS ситуація змінилася. Компанія вирішила, що цей процес привабливий лише для розробників та ентузіастів, а не для звичайного користувача.

Як компанія підтвердила у своїх різних соціальних мережах в Китаї (ITHome), розблокування завантажувача Xiaomi, Redmi або POCO матиме серйозний недолік, тому рекомендується лише розробникам.

Гірше рішення Xiaomi

За словами Xiaomi, звичайні користувачі повинні тримати завантажувач заблокованим та не повинні його розблокувати. Це можуть робити лише досвідчені користувачі, які дійсно усвідомлюють ризики, оскільки з цього моменту розблокування завантажувача означатиме відсутність отримання оновлень MIUI або HyperOS.

Таким чином, Xiaomi практично повністю усуває привабливість розблокування завантажувача. Зараз, якщо ви не змінюєте вихідне рекавері, ви все одно отримуватимете оновлення, оскільки для багатьох привабливість відкритого завантажувача полягає в тому, щоб мати альтернативу на випадок блокування смартфона при встановленні важливого оновлення.

Решение XiaomiНа даний момент ця нова політика застосовуватиметься лише до Китаю, де завантажувач може бути розблокований лише авторизованими користувачами (розробниками 5-го рівня). Це також ускладнює покупку пристроїв з Китаю через такі платформи, як AliExpress з FOM GLOBAL, за вигіднішою ціною. Ще невідомо, чи вирішить Xiaomi нарешті застосувати цю зміну на світовому ринку чи ні.

Головні новини: