ГоловнаТехноУ Xiaomi 14 виявлено емулятор для запуску 32-бітних аплетів

У Xiaomi 14 виявлено емулятор для запуску 32-бітних аплетів

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Xiaomi 14 стали першими флагманськими пристроями на ринку, заснованими на Snapdragon 8 третьої генерації. Незадовго до прем’єри китайський вендор повідомив, що апарати з нової лінійки будуть розраховані на 64-бітний софт. Як виявилося, “туз у рукаві” компанія з КНР все ж залишила.

Подробиці

З опублікованого розробником realMlgmXyysd в Telegram повідомлення випливає, що для запуску старих додатків на нових флагманах використовується “крутий трюк”. Йдеться про емулятор Tango, що забезпечує сумісність апаратів з 32-бітовим ПЗ.

Мішаал Рахман вирішив переконатися в цьому особисто. Редактор техноблогу Esper запустив на Xiaomi 14 32-бітний апплет Flappy Bird. Незважаючи на відсутність у Snapdragon 8 Gen 3 підтримки 32-бітного ПЗ, у нього все вийшло. Вбудований емулятор виявився працездатним.

У Xiaomi 14 виявлено емулятор для запуску 32-бітних аплетів

Варто зазначити, що насправді в підтримці 32-бітного софту немає ніякої потреби. Google припинила приймати в Play Store 32-бітні аплети кілька років тому. При цьому вже завантажені в магазин додатки в обов’язковому порядку повинні мати дублікати у вигляді 64-бітних версій.

Головні новини: