ГоловнаВійськові технологіїЗСУ вперше показали комплекс MIM-23 Hawk у справі

ЗСУ вперше показали комплекс MIM-23 Hawk у справі

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Микола Олещук оприлюднив відеоролик, у якому можна побачити бойове застосування MIM-23 Hawk. Ролик із запуском зенітної ракети був опублікований командувачем ЗС України в Telegram.

Детально

MIM-23 Hawk є попередником ЗРК Patriot. У ролику Олещука показано роботу зенітного комплексу в ніч на 23 жовтня. За словами генерал-лейтенанта, західна зброя довела свою високу ефективність у реальних бойових умовах. Комплекси Hawk використовуються українською армією для захисту неба разом із більш сучасними системами ППО.

ЗСУ вперше показали комплекс MIM-23 Hawk у справі

Першу партію ЗРК Hawk доставили в Україну 2022 року. Пускові установки в рамках міжнародної оборонної підтримки передала Іспанія. Влада королівства пообіцяла поставити шість ЗРК Hawk. На початку жовтня офіційний Мадрид анонсував передачу ЗСУ ще шести установок M-192, призначених для запуску зенітних ракет.

ЗСУ вперше показали комплекс MIM-23 Hawk у справі

Hawk належить до ЗРК середнього радіусу дії. Армія США отримала перші комплекси в 1960 році. За час експлуатації вони були кілька разів модернізовані. Спочатку Hawk застосовувалися для перехоплення літаків. Після доопрацювання вони стали здатні перехоплювати ракети на відстані до 40 км.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: