ГоловнаТехноПерший пристрій із дисплеєм, що згинається, буде представлено Apple у 2024 році

Перший пристрій із дисплеєм, що згинається, буде представлено Apple у 2024 році

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Наступного року продуктова лінійка Apple поповниться новим гаджетом. Йдеться про новий iPad. Йому належить стати першим в історії північноамериканської корпорації пристроєм з екраном, що згинається. Про це журналістам DigiTimes повідомило джерело в ланцюжку поставок.

Детально

Очікується, що інноваційний планшетний комп’ютер дебютує на ринку ближче до кінця 2024 року. На даний момент він перебуває на стадії “інтенсивної розробки”. Інженери “яблучного” гіганта працюють над вирішенням кількох проблем. Серед іншого вони намагаються створити дисплей з мінімальною складкою.

Варто зазначити, що робота над створенням складних продуктів була розпочата Apple 2-3 роки тому. Цей напрямок діяльності не афішується. До теперішнього часу жодного пристрою з екраном, що згинається, корпорація зі США так і не представила.

На думку експертів, занадто великим революційний iPad не буде. У розкладеному стані діагональ його екрана не перевищуватиме 13″. Дисплей з аналогічною діагоналлю встановлено в актуальній моделі iPad Pro.

Головні новини: