ГоловнаТехноВитік зображення складного смартфону Oppo показує цікаву функцію додаткового екрану

Витік зображення складного смартфону Oppo показує цікаву функцію додаткового екрану

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Бренд “Оппо” готується “викотити” на світовий ринок глобальну версію представленого в Китаї складного смартфона Find N3 Flip. Про відповідні наміри китайського техногіганта свідчать відразу кілька витоків, останній з яких став надбанням громадськості напередодні.

Детально

Нова оппівська “розкладачка” у версії для глобального ринку вперше була помічена на живому зображенні. На зовнішній панелі меншого розміру видно логотипи популярних англомовних соцмереж і месенджерів, починаючи від Х – закінчуючи WhatsApp,

Утечка изображения Oppo Find N3 Flip Live показывает обложку с глобальными приложениями вроде X, WhatsApp и другими

Автори інсайду також опублікували список програм, які можуть бути встановлені на перспективній новинці, починаючи від десятків маловідомих локальних застосунків на кшталт “Зомато, “Свіггі” і нечитабельних розробок на кшталт JioSaavn і mAadhar – закінчуючи загальновідомими програмами “Нетфлікс”, “Лінкедін”, “Ютуб М’юзік”.

Витік зображення Oppo Find N3 Flip Live показує обкладинку з глобальними додатками на кшталт X, WhatsApp та іншими

“Розкладачці” Find N3 Flip пророкують два екрани AMOLED – основний 6,8″/FHD+/120 Гц і зовнішній 3,26″, набір процесорів Dimensity 9200, оперативку на 16/512 Гб, АКБ на 4300 мА/год. з адаптером на 44W і низку додаткових опцій на кшталт NFC, бічного TouchID тощо.

Вартість глобальної версії “розкладачки” і дата її офіційної презентації поки залишаються невідомими.

Головні новини: