ГоловнаТехноІлон Маск розповів, як світові уряди використовуватимуть ШІ

Ілон Маск розповів, як світові уряди використовуватимуть ШІ

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Під час виступу на саміті WSJ у Лондоні Ілон Маск висловився щодо перспективності ШІ-технологій. Мільярдер взяв участь у заході по відеозв’язку.

Подробиці

Він заявив, що насамперед штучний інтелект використовуватимуть світові уряди для розробки зброї. Як приклад використання ШІ у військових цілях бізнесмен навів нейромережу для управління роями дронів.

Маск назвав надрозум “палицею з двома кінцями”. Він висловив переконання в тому, що ШІ буде використовуватися людьми для розробки нових видів озброєнь. На полі бою ШІ здатний реагувати на зміну обстановки швидше за будь-яку людину. У зв’язку з цим немає нічого дивного в тому, що військові захочуть використовувати цю перевагу у своїх цілях. Усі майбутні війни, які вестимуть між собою розвинені держави, являтимуть собою протистояння роїв керованих нейромережами безпілотників. За словами Маска, для того, чим ми займаємося зараз, штучний інтелект не потрібен.

Зроблені мільярдером на саміті WSJ заяви прозвучали щонайменше дивно, оскільки не так давно він заснував компанію X.AI для розробки конкурента ChatGPT.

Головні новини: