ГоловнаВійськові технологіїОкупанти готують до застосування в Україні ракетний комплекс "Гермес"

Окупанти готують до застосування в Україні ракетний комплекс “Гермес”

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Холдинг “Високоточні комплекси”, що належить держкорпорації “Ростех”, проводить випробування ракетного комплексу “Гермес”. Від їхніх результатів прямо залежить його поява в Україні.

Детально

Розробка “Гермеса” почалася в 90-х роках. Водночас на суд громадськості вперше його було представлено 2020 року. Ракетний комплекс дебютував на спеціалізованому форумі в Москві.

Окупанти готують до застосування в Україні ракетний комплекс "Гермес"Згідно із задумом конструкторів “Гермес” мав зайняти нішу “Луна-М”. У 1989-1991 рр. майже всі ракети до “Луна-М” були витрачені в Афганістані. Комплекс “Гермес” має шість напрямних для безкаліберних двоступеневих керованих ракет 130/207 мм з дальністю польоту 100 км. Вага однієї ракети становить 130 кг, 28 кг з яких припадає на бойову частину.

Окупанти готують до застосування в Україні ракетний комплекс "Гермес"Розробники “Гермеса” стверджують, що він працює за принципом “вистрілив-забув”. Ракетний комплекс можна використовувати для ураження укріплених об’єктів і бронетехніки. Аналогічну функціональність має РСЗВ “Торнадо-С” і ЗРК С-300. Теоретично “Гермес” може прийти на зміну цим комплексам.

Головні новини: