ГоловнаВійськові технологіїЗСУ можуть отримати далекобійні ракети Taurus

ЗСУ можуть отримати далекобійні ракети Taurus

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Відставний полковник Родеріх Кізеветтер, який є членом партії ХДС, виступив із пропозицією про передачу ЗСУ далекобійних ракет Taurus. Дальність їхнього польоту сягає 500 км.

Детально

В інтерв’ю RND політик заявив, що союзникам України необхідно піти ва-банк. ЗСУ повинні отримати все озброєння НАТО, передача якого допускається міжнародним правом. Для партнерів Києва не повинно бути жодних “червоних ліній”.

ЗСУ можуть отримати німецькі далекобійні ракети TaurusКізеветтер зазначив, що у бундесверу небагато ракет Taurus. Водночас їхня передача ЗСУ буде більш раціональною. Українська армія зможе застосовувати ракети проти окупантів. Свого часу Берлін розмістив замовлення на поставку 600 одиниць далекобійних ракет. На сьогодні в робочому стані перебувають лише 150 одиниць.

ЗСУ можуть отримати німецькі далекобійні ракети TaurusКрилата ракета Taurus належить до класу “повітря-поверхня”. Вона призначена для високоточних ударів по заглиблених і високозахищених цілях. Taurus є прямим конкурентом ракети Storm Shadow, яка вже перебуває на озброєнні ЗСУ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: