ГоловнаВійськові технологіїЗСУ вперше показали данську модифікацію САУ Caesar

ЗСУ вперше показали данську модифікацію САУ Caesar

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

На озброєнні ЗСУ перебувають артилерійські установки Caesar. Вони були отримані Україною від Франції. Пізніше САУ Caesar в Україну поставила Данія. Від французької установки данська версія Caesar відрізняється іншим шасі і збільшеним боєкомплектом.

Детально

Відеоролик з артилерійською установкою опублікував боєць ЗСУ в TikTok. Варто зазначити, що до теперішнього часу данські установки українські артилеристи на полі бою жодного разу не показували.

ЗСУ вперше показали данську модифікацію САУ CaesarЯк шасі в САУ використовується великовантаж Tatra 815-7 з колісною схемою 8х8. За рахунок цього данський Caesar може брати на борт збільшений боєкомплект. Загалом Данія передала ЗСУ 19 самохідних установок. Їм на зміну прийдуть САУ ATMOS 2000 і реактивні системи PULS.

ЗСУ вперше показали данську модифікацію САУ CaesarДанський варіант САУ може похвалитися наявністю часткового бронювання. Потужність дизельної силової установки виробництва Tatra становить 410 к. с. Для управління установкою достатньо всього трьох членів екіпажу. Боєкомплект САУ становить 30 снарядів. Це на 12 снарядів більше, ніж в оригінальної установки.

@userrgdmmtbq4o

#готуємоперемогу #зсу🇺🇦 #дшв #славаукраїні🇺🇦💙💛🇺🇦

♬ оригинальный звук – oybekmastonov

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: