ГоловнаВійськові технологіїСтало відомо, які саме ракети для ЗРК Patriot отримали ЗСУ

Стало відомо, які саме ракети для ЗРК Patriot отримали ЗСУ

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Поставлені союзниками ЗКР Patriot двічі з початку місяця перехопили Х-47 “Кинджал”. Першу ракету було збито 4 травня. У ніч на 16 травня ворог атакував столицю України 18 ракетами, зокрема шістьма “Кинджалами”. Усі вони були знищені.

Детально

Учора вранці на одній з вулиць Києва було виявлено розгінний блок зенітної ракети. Його зображення було опубліковано в соцмережах. Судячи з фото, українські оператори ЗРК Patriot вражають повітряні цілі за допомогою ракет PAC-3 CRI.

Нижче можна побачити графічні зображення трьох різновидів ракет для ЗРК Patriot, зокрема PAC-3 CRI.

Стало відомо, які саме ракети для ЗРК Patriot отримали ЗСУНайдосконалішою ракетою на сьогоднішній день є PAC-3 MSE. Вона на одне покоління новіша за PAC-3 CRI. Обидві моделі ракет спочатку розроблялися для перехоплення “балістики”. На відміну від PAC-2 в них реалізована технологія Hit-to-Kill. Вона передбачає прямий удар зенітної ракети, що летить на величезній швидкості, в бойову частину боєприпасу, що перехоплюється. БЧ знищується за рахунок кінетичної енергії.

Стало відомо, які саме ракети для ЗРК Patriot отримали ЗСУДальність польоту PAC-3 CRI при перехопленні “балістики” становить 40 км. Незважаючи на той факт, що ця ракета є попередником PAC-3 MSE, вона демонструє непогану результативність. Сім із семи “Кинджалів” було перехоплено. Під час останньої атаки PAC-3 CRI вдалося перехопити три ракети від “Іскандера”.

Головні новини: