ГоловнаТехноНазвано криптовалюту, у якої є всі шанси подорожчати до кінця року на...

Названо криптовалюту, у якої є всі шанси подорожчати до кінця року на 800%

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Відомий криптоаналітик із нікнеймом Dark Defender опублікував у Twitter цікавий прогноз. Він вважає, що до кінця року вартість токена Ripple збільшиться більш ніж на 800%. Зараз за 1 XRP дають 0,42 USD. Відповідно до прогнозу, до кінця поточного року токен коштуватиме 3,82 USD.

Подробиці

Криптоінвестори звернули увагу на той факт, що оптимістичний прогноз зростання курсу цифрової валюти збігається в часі із завершенням судового розгляду компанії Ripple з біржовим регулятором SEC. Бред Гарлінгхаус, який обіймає посаду керівника Ripple, стверджує, що суд стане на бік компанії. Вердикт на користь Ripple буде винесено протягом шести місяців.

На думку учасників криптоспільноти, компанії зі США вдасться виграти у SEC судовий процес. Результати цього розгляду безпосередньо вплинуть на всю криптовалютну індустрію, а не тільки на курс XRP. На момент підготовки матеріалу токен торгувався на крипторинку на рівні 0,42 USD. Порівняно з 15 травня він подешевшав на 1,52%. Капіталізація криптовалюти становить 21,8 млрд USD.

Головні новини: