ГоловнаВійськові технологіїБезпілотник VTOL Archytas став родзинкою програми на виставці DEFEA 2023

Безпілотник VTOL Archytas став родзинкою програми на виставці DEFEA 2023

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Виробник безпілотників Hellenic Aerospace Industries, що працює на грецькому ринку, привіз на виставку DEFEA 2023 літальний апарат Archytas. Незважаючи на той факт, що він був представлений у вигляді концепту, біля експозиції компанії з Греції стовпилася величезна кількість відвідувачів.

Подробиці

Дрон отримав змішаний фюзеляж зі стрілоподібними крилами. За вертикальний зліт і посадку відповідають гвинти. Під час польоту вони складаються, що дає змогу безпілотнику розвивати велику швидкість. Силова установка змонтована в задній частині фюзеляжу. Гвинти приводяться в рух за допомогою електромоторів, які живляться від акумуляторів.

На представленому на DEFEA 2023 концепті шасі було відсутнє. Серійному дрону обійтися без нього не вдасться. Компанія-виробник позиціонує літальний апарат як ідеальне рішення для ведення розвідки і спостереження. Він може брати на борт корисне навантаження різних типів вагою до 14 кг. Злітну масу дрона представники грецької компанії не назвали. Розмах крил безпілотника становить 6,4 м. Він здатний розвивати швидкість до 158 км/год. Експлуатаційна стеля БПЛА обмежена вісьмома кілометрами.

Головні новини: