ГоловнаВійськові технологіїСтало відомо, який дрон замінить легендарний MQ-9A Reaper

Стало відомо, який дрон замінить легендарний MQ-9A Reaper

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Компанія General Atomics, що працює у США, уклала з МО Великої Британії контракт на постачання 16 безпілотників. За даними Defense Post, дрони Protector RG Mk1 були закуплені оборонним відомством для заміни MQ-9A Reaper.

Подробиці

Британські військові вже встигли здійснити перший політ. Він відбувся в Лінкольширі на авіабазі Вадденгтон. Безпілотник успішно прослідував за заданим маршрутом. На авіабазу він повернувся через чотири години після зльоту.

Стало відомо, який дрон замінить легендарний MQ-9A ReaperProtector RG Mk1 є покращеною версією MQ-9B SkyGuardian. Він перевершує “Женця” за автономністю, стелею польоту і гучністю двигуна. Поряд з цим, Protector комплектується сучасними системами зв’язку.

Стало відомо, який дрон замінить легендарний MQ-9A ReaperЗамовлені британським оборонним відомством безпілотники можуть нести на борту чотири ракети Brimstone або дві авіабомби Paveway IV. На ньому змонтовані оптико-електронна система і радар, що має синтезовану апертуру. З їхньою допомогою дрон виявляє та ідентифікує повітряні та наземні цілі.

Стало відомо, який дрон замінить легендарний MQ-9A ReaperСума укладеного з General Atomics контракту склала 1,5 млрд фунтів. Компанія вже встигла відвантажити замовнику три літальних апарати. Королівські ВПС планують застосовувати їх для патрулювання берегової смуги, боротьби з тероризмом, підтримки піхотинців з повітря тощо.

Головні новини: