ГоловнаТехноХарактеристики навушників Realme Buds Air 5 Pro розкрито напередодні офіційного дебюту

Характеристики навушників Realme Buds Air 5 Pro розкрито напередодні офіційного дебюту

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Бренд “Ріалмі” на 10 травня запланував презентацію TWS-навушників Buds Air 5 Pro. Візуально гарнітура схожа з попередньою моделлю.

Подробиці

Новинка має форму стебла з циліндричним стрижнем, вирізом для мікрофона і силіконовими наконечниками. Зарядний корпус виконаний у вигляді камінчика. Світлодіодний індикатор – такий самий, як у попередньої моделі. Гарнітурі пророкують підтримку активного шумозаглушення ANC і наявність коаксіального подвійного блоку рівня Hi-Fi, просторового звукового 3D-ефекту для захоплюючих вражень і високоякісного звуку LDAC.

Навушники попередньої моделі – Realme Buds Air 3 – були випущені в лютому 2022 року з потужними 10-міліметровими динамічними випромінювачами, які використовують мембрану з рідкокристалічного полімеру для відтворення чистого вокалу та сильних басів. Аксесуар підтримує Dolby Audio і пропонує настроювані параметри звуку, а також функцію активного шумозаглушення, що дає змогу знизити рівень навколишнього шуму до 42 дБ.

При звичайному використанні попередник новинки може забезпечити до 5,5 годин роботи від акумулятора і до 30 годин роботи із зарядним чохлом. Однак увімкнення функції ANC знижує автономність до 22 годин.

Buds Air 3 також мають режим низької затримки 88 мс для ігор, режим прозорості, підтримку під’єднання двох пристроїв, а також сенсорні елементи управління для дзвінків і мультимедіа укупі із захистом від поту і бризок за стандартом IPX5.

Головні новини: