ГоловнаВійськові технологіїЕксперт пояснив, чи здатен ЗРПК "Панцир-С1" протистояти HIMARS

Експерт пояснив, чи здатен ЗРПК “Панцир-С1” протистояти HIMARS

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Минулого тижня по російському телеканалу “Звезда” показали сюжет про ЗРПК “Панцир-С1”. У ньому стверджувалося, що цей комплекс здатний перехоплювати ракетні снаряди GMLRS зі 100% результативністю. Для запуску зазначених снарядів ЗСУ використовують комплекси HIMARS.

Детально

Експерт Олександр Коваленко, вирішив розвінчати черговий міф кремлівського агітпропу. За його словами, у сюжеті, що вийшов на каналі “Звезда”, ракетні снаряди GMLRS були названі ракетами. Тим часом це абсолютно різні типи боєприпасів. Раніше кореспонденти “Звезды” повідомили про створення із ЗРПК “Панцир-С1” навколо Кремля кільцевої ешелонованої ППО. Нещодавні удари двома дронами в купол Сенатського палацу показали, що вони на них жодним чином не відреагували.

Коваленко нагадав, що три роки тому на каналі “Россия-1” вийшов сюжет про стрільби батареї “Панцирів”, що складається з чотирьох комплексів. Жодному з них не вдалося вразити повітряну мішень Е-95 з габаритами 2900х2300х250 з гармат 2А38М. У підсумку її було збито ракетою. Таким чином, заяви російських пропагандистів про 100% ефективності “Панцирів” проти ракетних снарядів GMLRS нічого спільного з дійсністю не мають.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: