ГоловнаТехноДратівливий недолік Android буде виправлений Google спільно з Samsung

Дратівливий недолік Android буде виправлений Google спільно з Samsung

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

В ОС Android 14, прем’єра якої відбудеться восени, розробники Google нарешті виправлять дратівливу для користувачів особливість програмної платформи, пов’язану з роботою мобільних аплетів у фоні. З опублікованого в блозі Samsung повідомлення випливає, що південнокорейська корпорація першою з виробників смартфонів підтримала цю ініціативу. Особливість Android, що дратує користувачів, буде усунена в наступному апдейті One UI для смартфонів Galaxy.

Подробиці

Компанія Google отримує від користувачів Android-смартфонів величезну кількість скарг на фонові процеси і служби переднього плану. Багато мобільних додатків продовжують працювати у фоні навіть після виходу з них. Вони надсилають повідомлення. Багатьох користувачів це дратує.

До вирішення цієї проблеми Google вирішила залучити виробників Android-смартфонів. Такий підхід дасть змогу пошуковому гігантові забезпечити однакову та узгоджену реалізацію API-інтерфейсів, що працюють у фоні, в новій ОС. Першою компанією, яка відгукнулася на ініціативу Google, стала Samsung.

Головні новини: