ГоловнаТехноНазвано функцію, що прискорює розрядку АКБ смартфона в чотири рази

Названо функцію, що прискорює розрядку АКБ смартфона в чотири рази

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Час автономної роботи вважається однією з основних характеристик, на яку споживачі звертають увагу при виборі смартфона. У цьому немає нічого дивного, оскільки кожен користувач хоче, щоб його мобільний пристрій працював на одному заряді АКБ якомога довше.

Подробиці

Прогрес не стоїть на місці. Виробники смартфонів продовжують розширювати їхню функціональність. Поява нових функцій вимагає більше заряду. За словами експертів, однією з найбільш ненажерливих “фішок” останнього часу вважається Always-on Display. Це висловлювання в частині нещодавньої появи AoD актуальне тільки для користувачів iOS-пристроїв. Вони отримали доступ до нової функції у 2022 році. Що стосується власників Android-смартфонів, то вони користуються AoD уже кілька років.

Названо функцію, що прискорює розряджання АКБ смартфона в чотири разиСуть AoD зводиться до постійного відображення на екрані часу, дати, повідомлень та іншої інформації. У разі її активації дисплей продовжуватиме працювати навіть після переходу смартфона в режим очікування. Проведені фахівцями DxOMark тести показали, що функція AoD прискорює розрядку акумуляторної батареї смартфона в 3-5 разів.

Названо функцію, що прискорює розряджання АКБ смартфона в чотири разиДля вимкнення AoD на iPhone необхідно вибрати в налаштуваннях розділ “Екран і яскравість”, після чого деактивувати пункт “Завжди увімкнено”. В Android-смартфонах функція AoD відключається в розділі налаштувань “Екран блокування”. У ньому потрібно деактивувати пункт “Відображати завжди”.

Головні новини: