ГоловнаВійськові технологіїРакети HIMARS виявилися вразливими для російських засобів РЕБ

Ракети HIMARS виявилися вразливими для російських засобів РЕБ

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Окупанти навчилися збивати з курсу ракетні снаряди GMLRS за допомогою засобів РЕБ. Для запуску цих снарядів ЗСУ використовують американські установки HIMARS. Про це пише CNN.

Детально

HIMARS вважається одним із найефективніших озброєнь, отриманих українською армією від Пентагону. Свого часу ракетні снаряди GMLRS зіграли одну з ключових ролей у деокупації значної частини окупованих територій. В останні кілька місяців про HIMARS нічого не чути. Журналісти CNN стверджують, що такий стан справ зумовлений зниженням їхньої ефективності.

Ракети HIMARS виявилися вразливими для російських засобів РЕБНа ціль GMLRS наводяться за допомогою GPS. Росіяни почали глушити супутникові сигнали за допомогою засобів РЕБ. Варто зазначити, що супутникова система наведення дублюється в GMLRS інерціальною системою. Придушити її за допомогою засобів РЕБ неможливо. Водночас інерціальна система наведення поступається супутниковій за точністю.

Ракети HIMARS виявилися вразливими для російських засобів РЕБУ Пентагоні з цього приводу зазначили, що 1 травня українська армія успішно запустила 18 ракетних снарядів. Це денна норма. Журналістам CNN вдалося дізнатися від українських військових, що останнім часом кількість промахів при веденні вогню з HIMARS збільшилася. До слова, російські засоби РЕБ впливають не тільки на GMLRS, а й на “розумні” бомби JDAM і снаряди Excalibur.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: