ГоловнаВійськові технологіїLockheed Martin розробляє ракети AIM-260 для ударів по російських літаках

Lockheed Martin розробляє ракети AIM-260 для ударів по російських літаках

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Основною ракетою, призначеною для знищення повітряних цілей, у ВПС США є AIM-120 AMRAAM. Вона належить до класу “повітря-повітря” Незважаючи на той факт, що AIM-120 здатна вражати ворожу авіацію на значних відстанях, вона має низку недоліків на кшталт обмеженого запасу пального, вразливості до радіоперешкод та низької ефективності при веденні вогню по маневрових цілях.

Подробиці

Як заміну AIM-120 керівництво Пентагону замовило компанії Lockheed Martin розробку нової ракети, що отримала назву AIM-260. Фахівці оборонного гіганта приступили до її проєктування 2021 року. Передбачається, що на озброєнні ВПС вона з’явиться 2025 року.

Lockheed Martin розробляє ракети AIM-260 для ударів по російських літаках

За даними The Drive, необхідність розробки нової ракети пояснюється прагненням американських ВПС здобути перевагу над російською та китайською бойовою авіацією в повітрі. Ракета AIM-260 більш компактна, ніж AIM-120. За рахунок цього її можна розміщувати всередині фюзеляжу безпілотника або винищувача. Ракета може похвалитися наявністю досконалішої системи наведення і потужнішого двигуна, які забезпечують їй збільшену, як порівняти з AIM-120, дальність польоту і високу точність влучання.

Lockheed Martin розробляє ракети AIM-260 для ударів по російських літаках

Озброєні AIM-260 безпілотники зможуть ефективно протистояти ворожим пілотованим літакам. У новітній ракеті інженери Lockheed Martin мають намір реалізувати механізм самознищення, щоб вона не могла опинитися в руках ворога.

Головні новини: