ГоловнаВійськові технологіїТурецька компанія Roketsan розробляє нову ракету UMTAG-GM

Турецька компанія Roketsan розробляє нову ракету UMTAG-GM

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Компанія Roketsan, що працює на турецькому ринку, розпочала розробку нової протитанкової ракети зі збільшеною дальністю ураження UMTAS-GM. Про це пише SavunmaSanayiST.

Детально

Про розробку нової ракети журналістам повідомив Мурат Ікінджі, який обіймає посаду гендиректора Roketsan. Топ-менеджер акцентував увагу на тому, що очолювана ним компанія продовжує активно розвиватися. Roketsan вирішила зробити ставку на експорт своєї оборонної продукції.

Турецька компанія Roketsan розробляє нову ракету UMTAG-GMІкінджі наголосив, що отриманий від експортних поставок дохід дасть змогу компанії інвестувати в розвиток інфраструктури та R&D. До портфеля Roketsan входить близько 40 проєктів з розробки озброєнь для турецької армії. Одним з таких проєктів є ракета UMTAS-GM. Інженери компанії вже встигли виготовити прототип. Наразі проходять його випробування.

Турецька компанія Roketsan розробляє нову ракету UMTAG-GMЖурналісти SavunmaSanayiST зазначають, що реалізація проєкту з розробки нової протитанкової ракети дасть змогу розширити можливості турецької армії, а також закрити потреби в сучасних протитанкових засобах. Ракети UMTAS-GM запускатимуться не тільки з наземних платформ, а й з ударних вертольотів ATAK-II турецького виробництва.

Турецька компанія Roketsan розробляє нову ракету UMTAG-GMЗа словами експертів, Roketsan намагається створити конкурента ізраїльської ракети Spike-NLOS, яка вважається одним із лідерів ринку протитанкового озброєння. Дальність польоту актуальної версії ракети UMTAS становить 8 км. У нової ракети вона буде більшою в кілька разів.

Головні новини: