ГоловнаТехноКористувачі Windows 11 отримали повноцінну синхронізацію з iPhone

Користувачі Windows 11 отримали повноцінну синхронізацію з iPhone

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

“Майкрософт” розширила фірмове ПЗ Phone Link, додавши підтримку iOS для користувачів одинадцятої версії Windows 11. Програма, яка з 2015 р. була доступна виключно на андроїд-пристроях, дає змогу користувачам синхронізувати контакти, дзвінки та повідомлення з комп’ютером.

Подробиці

Опція була спочатку протестована наприкінці лютого і стала доступна для широкої аудиторії. Phone Link допомагає синхронізувати всі дані між смартфоном і “операційкою” Windows, може змінити хід гри і забезпечує доступ до вмісту телефону (фотографій, повідомлень, повідомлень тощо) безпосередньо з комп’ютера.

Також програма полегшує передачу файлів і даних між смартфоном і ПК. І, нарешті, додаток дає змогу залишатися на зв’язку, навіть перебуваючи далеко від телефону.

Встановлені на поточний момент обмеження – заборона на передачу зображень і відео з Windows, а також неможливість групового обміну повідомленнями.

Незважаючи на рестрикції, Phone Link пропонує чудовий варіант інтеграції для завсідників “вінди” з айфоном. Для сполучення пристроїв достатньо ввести “Phone Link” у рядку пошуку Windows 11.

“Майкрософт” розраховує розгорнути iOS-підтримку для всіх користувачів Windows 11 до середини травня.

Головні новини: