ГоловнаВійськові технологіїЗРК Patriot будуть використовуватися ЗСУ для перехоплення ракет Х-22

ЗРК Patriot будуть використовуватися ЗСУ для перехоплення ракет Х-22

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

У квітні на бойове чергування в Україні заступили американські ЗРК Patriot. ЗСУ планують використовувати ці комплекси не тільки проти балістичних, а й крилатих цілей. Зокрема, йдеться про ракети Х-22. ЗРК Patriot були освоєні українськими зенітниками в гранично стислі терміни.

Детально

Не так давно Микола Олещук, який обіймає посаду командувача ЗС ЗСУ, особисто оглянув поставлені союзниками системи ППО. За словами генерал-лейтенанта, у військової техніки західного зразка є свої особливості. Незважаючи на це, українські військовослужбовці освоїли ЗРК Patriot набагато швидше, ніж планували іноземні інструктори.

ЗРК Patriot будуть використовуватися ЗСУ для перехоплення ракет Х-22Олещук зазначив, що основним призначенням ЗРК Patriot в Україні буде перехоплення балістичних ракет. Поряд з цим, ЗСУ планують використовувати американські комплекси проти крилатих ракет Х-22.

Вага бойової частини цієї ракети становить 950 кг. Вона здатна вражати наземні цілі на дистанції до 600 км. Під час запуску Х-22 з більш далекої дистанції вона може відхилитися від цілі на кілька сотень метрів.

ЗРК Patriot будуть використовуватися ЗСУ для перехоплення ракет Х-22За словами українських операторів, основною перевагою ЗРК Patriot перед іншими системами ППО є можливість заряджання в одну пускову установку ракет різних типів.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: